Mitä osia joutuu vaihtamaan/lisäämään turssi koneen kaveriksi sekä missä hinnoissa koneet (alle300000kmajetut) tarvittavin osien kanssa pyörii ??
900i 16v -88 -->t16
Janne
3319
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kannatta miettiä aina vaihtoehtoja ennen kuin rupeaa tekniikanvaihtoihin.
Ostaakko valmis T16, tuodakko saksasta tai ruotsista vähänajettu yksilö ja rekisteröidä suomeen(mahdollisuus saada Aero samaan hintaan kuin suomesta väh. ajet. T16 ?)
Ainakin sähköt pitää tehdä uusiksi, ahistavin homma meikeläisen mielestä ?
No nämä minun mietteitä ja onhan sitä toisaalta siistiä ajaa "sleepperillä" joka pistää tarvittaessa kanssa-autoilijoden pasmat sekaisin :)
Oon kattonu mobile.de:stä turbo/aero 900 niin kyllä ne ainaki tuntuu maksavan kohtullisesti rahti ja on vielä aika paljon ajettujakin..Onko ruottalaisilla vastaavaa ilmoitus palstaa netissä ?Niin se on kyllä sama onko saabi sleepperi vai aero niin kuitenki seuraavissa valoissa tulee kummastuineita katseita :)
www.biltorget.se
www.bilweb.se