Pitäisiköhän vetäistä Monttua, koska siitä saa melkein neljän kerrointa? Sehän on hyvä kotijoukkue, eikä Lyon yleensä hae siltä vierasvoittoa. Lyonin kerroin on menossa alle kahden, mitä ei millään enää kyllä kannata pelata. Allekirjoittaneen visiossa Monttu tekee yhden, Lyon jotain nollan ja kahden väliltä. 1-1 saattaa olla todennäköisin tulos, mutta kertoimet ratkaisevat valinnan.
tiedättekyllä
Montpellier-Lyon
Anonyymi
1
260
Vastaukset 1
- Anonyymi
Milloin historianlehdet ovat kertoneet päivän kunnon?
Lyon on PSG:n ykköshaastaja tällä kaudella eikä anna millekään lälläriporukalle pistettäkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811204
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä29875Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19735- 46609
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13587Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja180562Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13540Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123530On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23460- 26448