Ujo mies olgassa.

Tykkään susta
Vielä sut kaappaan.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sie olet vaan niin hiljainen

Äänestä

Kannattaa pitää varatuista miehistä näpit erossa jos ei halua ongelmia

Äänestä
  • Tanssi gasellin askelin.

    Äänestä

Se on heikinpohjasta

Äänestä

Toosi ujot siel vain olkassa ovatkin.

Äänestä

Iske vain rohkeesti kylkeen kiinni, siitä minä pidän, kun olen niin ujo. Voitais vaihtaa kielareita jossain hämärässä nurkassa ja sitten vaikka meillä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tykkään susta
Vielä sut kaappaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu