Vastaus: Audissa on käytetty vain vähän kalliimpaa ämpärimuovia.
Mitä eroa Audilla ja Skodalla?
14
302
Vastaukset
- Anonyymi
Joo, mut aina Audei, Mersui, Bemarei, Opelei, Volkkarei kuitenkii.
- Anonyymi
Se onkin hyvä. Halpa ämpärimuovi on tosi ankeaa.
- Anonyymi
Teron kateus ja paniikki kasvaa päivä päivältä, toivottavasti tajuaa hakea apua
- Anonyymi
Audissa sama moottori mutta kallis vika?
kts. moottorihiomo seinäjoki- Anonyymi
Voi voi, jaksat noilla kymmenen vuotta vanhoilla jutuilla.
Eikö Tero keksi mitään uutta ja pelko painaa päälle kun muut pyyhkivät ohi mennen tullen. - Anonyymi
Kaikissa audin ja seatin ja skodan bensamoottoreissa on sama vika. kyse tfsi.moottorista.
audimiehen tervehdys. Moi! Monesko moottori!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi voi, jaksat noilla kymmenen vuotta vanhoilla jutuilla.
Eikö Tero keksi mitään uutta ja pelko painaa päälle kun muut pyyhkivät ohi mennen tullen.Annas kun arvaan...tää epätoivoinen kommentti on skodahönöboyn. Menikö oikein?
- Anonyymi
Foordin komposiitti muovia enempi kun on halpaa, bemareissa käytetään alumiiniä ja hiilikuitua!😵😵
- Anonyymi
Audi on premium laatua ja Skoda uusimmat jo hipoo premiumia näin ovat koeajoissa maininneet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Audi on premium laatua ja Skoda uusimmat jo hipoo premiumia näin ovat koeajoissa maininneet.
"Audi on premium laatua ja Skoda uusimmat jo hipoo premiumia näin ovat koeajoissa maininneet."
Huumorimiehiä! Vanha kommarikottero vilppivaagenin öljysyöppökoneella hipomassa premiumia Valkovenäjälläkö?
- Anonyymi
Hyundai tekee laadukkaita autoja tänä päivänä .Hyundai tekee Linja-autoja, Kuorma-autoja. Kaivinkoneita, Laivoja ym.ym.Hyundai on Kian emoyhtiö.
http://platesmania.com/catalog/hyundai - Anonyymi
Kaikkien VW Groupin autojen "ämpärimuovi" on jalopuuta verrattuna jonkin Camryn muoviin verrattuna. Käykää ihan piruuttanne kokeilemassa Camryssä, miltä 70-luvun muovi tuntui.
- Anonyymi
Semmosta kuttaperkkaahan se Camrynkin keskikonsoli on, heiluu melkein irti kun heiluttaa sitä. Ei VAG autoissa missään semmoista kuttaperkkaa käytetä ja paikat on pantu kunnolla kiinni.
- Anonyymi
No, ainakaan Skodan koetaulu ei pidä hirveää natinaa - toisin kuin aiemmin omistamani -09 Avensis. Siinä meni hermot ja tojotaluottomekaanikko sanoi sen olevan ominaisuus, ei voi auttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 493561
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.393033Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1472867SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.722343Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s421807Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.871588Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai671114- 821071
- 511056
Miten tällaista voi tapahtua
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kaksi-kuollut-liikenteessa-virroilla/9241442 Miksi tällainen on tapahtunut?41905