Vanhempi Pariskunta

Anonyymi

Olemme vanhempi pariskunta Helsingistä. Ajattelimme kysyä täältä muiden mielipidettä. Ikää meillä on jo 72v ja 78v, mutta haluaisimme löytää seksiseuraa naiselle nuoremmasta miehestä. Onko se mielestänne täysin mahdotonta vai kannattaako meidän vielä yrittää.
Nainen on 72v, lyhyt, ainoastaan 149 cm ja pyöreä. Oma mies haluaisi mielellään katsella.

23

1587

4Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Täällä olisi nuorekas tasan 60kymppinen ukkomies isolla kovalla varustuksella joka voisi tulla pitämään pikku vaimoasi hyvänä ; )

    • Anonyymi

      Hei,

      Jos nuorekas ja urheilullinen, siisti, itsestään hyvää huolta pitänyt ja kaikinpuolin terve, vireä ja viriili, mukava, puhelias ja ehdottoman luotettava 52v ja 177/85 ja 19/5 mies tunnin ajomatkan päästä herättää kiinnostuksenne, niin laittakaahan viestiä s-postiin [email protected]..?😊

    • Anonyymi

      Miten nuorta miestä haette.

      • Anonyymi

        Hei,
        Mielellään 20-40v, ideana on juurikin ikäero ja sen tuoma jännitys.


      • Anonyymi

        Sinä esim.


      • Anonyymi

        Kaikenlaisia häiriköi kommentoi.

        Lähettäkää viestiä minulle .

        "Putkari"


      • Anonyymi

        Itselläs on rusina aivojen paikalla ja toinen jalkovälissä.


    • Anonyymi

      Kannattaa etsiä mekin vaimo 68v minä 74v sairastuin kolme vuotta sitten jolloin menetin lopullisesti kyvyn yhtyä. Vaimoni hyvä kuntoinen sekä seksi halut kunnossa, keskustelimme yhdessä miksi toisen elää puutteessa jos itselläni ei seiso. Niinpä haimme sivustoilta nuorempia miehiä joita vanhempi nainen kiinnostaa. Vastauksia tuli yllättävän paljon, valitsimme kolme miestä joiden ikä 30-40v haarukassa. Vaimoni oli jokaisen kanssa yhdynnässä joista valitsi yhden vaki kaveriksi. Vuoden verran sama kaveri käy tyydyttämässä vaimoni tarpeet muutaman kerran kuussa.

    • Anonyymi

      Täällä ois 40v mies valmiina auttamaan. Mistäpäin olette

    • Anonyymi

      Kyllä kannattaa
      Antaa piristystä seksielämään

      • Anonyymi

        Haaveile ihan rauhassa kukaan ei haluu sun rusinaa


    • Anonyymi

      Onko 18 vuotias poika liian nuori teille.

    • Anonyymi

      Onnistuuko teiltä tulla Mikkeliin

    • Anonyymi

      Hienoa kuulla, että uskallatte hakea seuraa täältä. Itse olen 56-vuotias ja vaimoni 52 vuotta. Emme ole vielä kokeilleet yhdessä ryhmäseksiä, mutta olemme keskustelleet asiasta. Vaimoni ei halua mukaan tuttuja ihmisiä, joten on mietinnässä, että miten pääsisimme alkuun. Olen jo välillä ajatellut, että olemmeko kenties liian vanhoja tähän, mutta toisaalta seksielämämme on hyvin vireää ja monipuolista. Tuotte iloa ja meille ja rohkaisette meitäkin hakemaan uusia kokemuksia. Olemme Pohjois-Suomesta, joten valitettavan kaukana.

      • Kyllä meitä on.... Jotka
        haluaa


      • Anonyymi

        ois täällä mies 57v 186.100.18 pohjosesta jos käy


    • Täällä olisi 33v 173/80 ja 19/5,5cm. Avoin, kokeilunhaluinen ja rakastan vanhempia naisia.

      Laita viestiä niin vaihdellaan kuvat ja kerron lisää itsestäni.

      Kik: oollimattila tai [email protected]

    • Anonyymi

      Mites teihin saa yhteyttä

    • Siisti ,seurallinen ja urheillunen 45v um,eli luotettavakin. Ilmouttautuu

    • Anonyymi

      Olis kyl kiihottava päästä vanhemman parin kanssa sänkyyn. Voisin kyllä tyydyttää molemmat.. Kaikki saisivat tyydytyksen

    • Anonyymi

      Olisi mukava tavata joskus vanhempaa pariskuntaa. Vantaalainen 39

    • Anonyymi

      Ois ihana nuolla vanhempaa naista ja mies naisi kun olen naisten alusasus
      ja olla piikana t. 60v sub bottom pks!!

    • Anonyymi

      Mun fantasia on päästä tuollaisen vanhemman parin kanssa sänkyyn. Tekisin teille molemmille hyvää. Rouva saisi hyvin seisovaa isohkoa kalua. M. 45v

    Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      85
      5983
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      290
      5281
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      50
      3335
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      10
      2816
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2713
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1665
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1585
    8. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1470
    9. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      32
      1449
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      177
      1058
    Aihe