Hei mies! Sinä ihana!

Ikävöin meidän hauskoja juttuja! Ajatteletko mua enää? Vaikka enhän sellaista voi oikeastaan toivoakkaan..
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei sitä voi tietää.

Äänestä

Minkälaiset jutut teillä oli?

Äänestä
  • No hauskat, läppä lensi vaivattomasti..

    Äänestä

Kuka mies vai kaikki nämä 2,7 miljoonaa?

Äänestä

Kyllä mietin, melko usein.

Äänestä

Ihanasta en tiedä mut öitä

Äänestä
  • Öitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ikävöin meidän hauskoja juttuja! Ajatteletko mua enää? Vaikka enhän sellaista voi oikeastaan toivoakkaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu