ALAVUDELLA TILAVA YKSIÖ VAPAANA, KESKUSTAN PARHAALLA PAIKALLA!
ISOT LASITETUT PARVEKKEET 30 m2 YKSIÖ 330,-/kk Alavus keskusta heti vapaa.
Siisti yksiö ensimmäisessä asutussa kerroksessa.
1 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3.
Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.
Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla.
Tuurin ostoskeskuspalvelut muutaman km päässä, auki 9-21, kesäaikaan auki 23.00 joka päivä.
Taloyhtiössä on iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, ilmaisia tienvarsi paikkoja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.
Keittokomerossa on L - malliset keittiökaapistot, tiskipöydät, uudet 4-liesiset hellat, uunit ja täyskorkea jääkaappi ja erillinen pakastekaappi alaosassa. Runsaasti tilaa tavaroille.
Eteisissä vaatenaulakot, rappukäytäväviin tuplaovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa oma varastotilat , kylmiötilat vihanneksille, marjoille ja pyörävarasto kelkkoja ja pyöriä varten.
Kylpyhuoneissa on käsienpesualtaat, WC:t, peilikaapit ja suihkut peseytymistä varten.
Yksiöstä on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta näkyy mm kaupungintalolle.
Vuokra on 330,00 kuukaudessa.
1-3kk vuokratakuu nimitakuut, tilanteesta riippuen ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa muuttamista varten.
Ammattimaalari on juuri maalannut kaikki tilat, katot, seinät, oh, eteisen, keittokomeron ja pesutilat, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.
Tule asumaan mukavaan keskustan kerrostaloon, ilman mitään huolia!
Ota yhteyttä: Näyttö onnistuu koska vain, soitto ensin ja sovitaan aika.
Tiedustelut ja näyttö Pirjo Miettinen 040-5602760 tai Seppo Miettinen 0400-284649.
Luotettavaa asunnonvuokrausta jo vuodesta1974 lähtien mm Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.
30 m2 YKSIÖ ALAVUDEN KESKUSTASSA VAPAA 330,00/kk
Anonyymi
0
79
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja10314187Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va255876Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour
(Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa1545571SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1525408Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu
Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu2035133Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2894280HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.233957"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste873611Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant13527Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan193489