Moi,
Mikä Tampereen privaatti show-paikoista olisi paras ja rentouttavin?
Mikä Tampereen privaatti show-paikoista olisi paras ja rentouttavin?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Hyppäät Tammerkoskeen siinähän sitä
Etkö sä saatanan paskahousu ole vieläkään tehnyt sitä,Hyppää nyt kun mieles tekee.Loppuu tuo sun iän-ikuinen ruikuttaminen.
Uuhh heti osui ja upposi syvälle suoleen
Kerrotko vielä jotain uuttakin itsestäsi tuo kyllä sun kohdalta tiedetään.
Ja taas osui ja upposi suoraan suoleen
Hotgirls on ihan hyvä mesta. Siellä enimmäkseen suomalaisia tyttöjä. Muut paikat taitavat olla ulkkisten hallussa. Niissä kai vähän vaihtelee taso.
Itse suosin Hot Girlssiä. Mutta olen saanut hyvät palvelut myös muualta. Ihan tuhmaa ja rentouttavaa puuhaa. Kivoja naisia.
Nyt voitkin hypätä Tammerkoskeen
Mitä iloa saat trollaamisesta? Miksi teet sitä? Jos ei ole asiallista kommentoitavaa ketjuun, niin miksi edes vaivaudut kirjoittamaan aivopierujasi? Tutkimusten mukaanhan trollaajilla on paljon ongelmia, esim. työttömyyttä, yleistä osattomuutta sekä/tai selkeitä mielenterveyden ongelmia. Ne purkautuvat sitten trollaamisena ja muunlaisena asiattomana käytöksenä. Taustalla on avuntarve, tarve tulla kuulluksi. Kannattaisiko siis hakea ammattiapua näihin ongelmiin sen sijaan, että terrorisoi näitä keskusteluketjuja? Tähän viestiin sinun ei enää kannata vaivautua vastaamaan mitään, vaikka kihisetkin kiukusta, sillä en aio jatkaa keskustelua kanssasi. Juuri äskenhän jo diagnosoin ongelmasi ja osuin siinä oikeaan, ja ehdotin sinulle avunhakemista.
Kerroit juuri kaiken oleellisen itsestäsi mielenvikainen trolli
Mistä paikoista oot saanu hyvää palvelua, vois käydä testaa
Hotgirlssissä ainakin Rosabella ja Jasmine ovat olleet mukavia ja rentouttavia esiintyjiä. Poikkeilen aina silloin tällöin Tampereella kulkiessani.
Onko muita paikkoja kun Hotgirls ja Bigtits ?
Hotgirlsin vieressä Rongankadulla on yksi, oliskohan nimi Eden. En ole käynyt siellä. Toinen on linja-autoasemaa vastapäätä. Se on ihan kiva mesta. Huomioikaa muuten, että Hotgirls muuttaa kohta vissiin entisen Anttilan lähelle.
Saako noista sexiä?
Hot Girlsistä ei ainakaan saa, muista en tiedä
ja hyvä niin, pitävät hommansa laillisena
Hot Girls suosittelen varsinkin uusi Mimi
Hot Girlsissä tää Alina pyytää rahaa jokaisesta pikku liikahduksestakin