Ei hyvää päivää, maksaako joku jotain tälläsistä ns reeneistä hah myötähäpeää en ikänä kehtais väittää itseäni goutsiks ja varainkaa kuvata tollasta turhaa
Maran stories taas sipsuttelu reenit
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Miksi ihmeessä sä myötä häpeät, ei sun tarvitse niitä katsoa ja seurata muutenkaan.Mattinal on omat valmenettavat, ei he tarvitse sun mielipiteitä olleenkaan. Etsi oma valmentaja, elä seuraa henkilöä josta et pidä.
Sama henkilö taas asialla, hän ei muuta keksi kuin myötä häpeää.
Aika heikkolta näyttää tämä " huippuvalmennus ", ovatko tyhmät vielä maksaneet jotain tästä ala-arvoisesta seitistä ?
Tuhannet on maksaneet ,et reippaasti mukaan vaan ja turha kateus pois ja sillä siisti.
Ai kateelliset täällä kommentoi noita huuhaa jumppia, nyt valoja päälle salarakas fani
Hohohoijaa... rahalle on parempaa käyttöä satavarmasti. Tuhannet maksaneet.... joopa joo
Tämä on Martinan omaa treeniä ja valmentaja sanoo mitä tehdään. Fysiikkavalmentaja on miehen ammattinimike. Uskomatonta miten ihmiset kommentoi ymmärtämättä mitään ja tiedon puutteessa kirjoitetaan mitä sattuu. Ihan viellä tiedoksi, ettei korkeushyppääjä ja jääkiekkoilija treenaa samalla tyylillä.
Katos, katos " myötähäpeä" tehdas taas heräsi 😂
Aamunavauksen jälkeen taas vauhtia, vetänyt salaattikoomat ja muutamat päikkärit niin kyllä jaksaa täällä kateuttaan viljellä 😂. Eipä siinä; kyllähän tänne mahtuu 😂😂😂😂. Anna mennä vaan !!!
on niin kova myötähäpeä tätä kohukaunotarta kohtaan että ei oikein jaksa katsoa koko instaa enää...osta osta ,aloita aloita ,hvyä jengi koossa ja tuhannet taas mukana.
Älä hyvä ihminen katso, sillä tuosta kiukusta ja ķateellisuudesta pääsee eroon!
Missäs se PT on? Ei ole näkynyt vähään aikaan stooreissa.
Olisiko ihan lomalla?
Noh, huomenna se näkyy stooreissa kun Martta saa tiedon että sitä on täällä ihmetelty 😂
Martiina laittaa jonkun vanhan filmin pätkän stooriin, nih... Nih
Aivan, ei seuraa mitä täällä kommentoidaan.....niinpä niin..
Kyllä seuraa ja sen tontut tip tap tip tap tipe tipe tip tap seuraa-aa-aa 🎵🎶
Martinan maha pönköttää pahasti siinä housupuvussa, Yvetten mainoksessa.
Se on jonkun Pernillan stoorissa.
Pernilla on muuten huomattavan paljon Martinan näköinen!
Jos on " ylläripulla " tulossa miljonäärimiehelle , hänellä on kokemusta tällaisestakin
hommasta !