Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miksi

Taas kaksi maalia tyhjiin ja vedot vituiks, sama eilen. Perkele.
4486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt kusi mun rivitkin pahasti. Laitoin sisälle tulokset 2-1 ja 3-1 että vit....aa.

Äänestä

Meikäläiselläki 2-1 3-1 ois ollu mutta minkäs teet!!!

Äänestä

Ei ollut overin veto tiukillakaan!

Äänestä

Joo mulla meni päivän trio ketuiks... kun teki se filpulan räkänokka viimisen tyhjiin! Jantusella rahaa ois tullu rapea 500 ekeä.... Että näin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina näin??? kirjoitti:

Taas kaksi maalia tyhjiin ja vedot vituiks, sama eilen. Perkele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu