Oli pankki aikoinaan Haapavedellä. Nyt alkaa vaatia lisätunnistautumisia, jos haluaa pysyö asiakkaana. Mitä tehdä ? Op parempi asujalle.
Nordea Haapavesi
12
52
Vastaukset
- Anonyymi
Popilla ihan sama homma nyt. Ja niin tulee joka pankkiin.
- Anonyymi
Ja korottavat kaikkia maksujen maksuja, pesupulveri maksaa
näs kun pestään rahoja yötä päivää.- Anonyymi
Pop pankki paras hyvä palvelu op ovea en avaa
- Anonyymi
Kuka tyhmä enää nordeassa on asiakkaana?..nalle wahroosin lausuntojen jälkeen.
- Anonyymi
Ei Nordealle! Kallis pankki, huono palvelu ja tosiaan penäävät kaiken maailman tunnistautumis juttua ihan liikaakin. Onneksi vaihdoin jo aikanaan pankkia!
- Anonyymi
vaihdoit jo aikaa sitten, silti tiedät ja valitat tunnistautumisesta.
Joka paikassa sama, jos lakia noudattaa
- Anonyymi
Itse en ole Nordean asiakas, mutta ei pankissa ole tarvinnut käydä.
Kaikki toimii verkossa. En muistakaan, milloin viimeksi olen pankin sisällä
käynyt.
Ihan höpö hommaa- Anonyymi
Kaikissa pankeissa on samat tunnistamis
jutut Jos ei niin pankki ei toimi lakien mukaan
Voihan jollakin olla tunne että on yli-ihminen
Ei tarve noudattaa lakia
Palvelumaksut vaihtelee sen mukaan mitä
pankkia käytät ja mitä sinulla on rahaa tai velkaa - Anonyymi
heti sellainen nuotti että kyllä tässä saa viedä
- Anonyymi
johtuu siitä että pankkibisnes on täynnä varkautta nimittäin tiskin toisella puolella ite pankissa. pesee ne rikollista rahaa mutta myös varastelee asiakkaiden tileiltä.
- Anonyymi
En kaipaa Nordeaa tippaakaan. Kallis pankki. Huono palvelu!
- Anonyymi
Ei pysty edes omia isompia laskuja maksamaan omalta tililtä,vaihdan kyllä pankkia heti kun saan lainani maksettua!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1085541
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai954821Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1394762Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3682215- 1172051
- 1071797
- 2561577
- 3711318
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591151- 2211123