Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Parturia vailla

Löytyykö täältä parturia joka kaipaisi vähän kinkympää asiakasta?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juu, voin ajaa kaikki karvasi pois.

Äänestä

Tänne vaan kuohin mieluusti

Äänestä

Mä tulisin oikeesti mielellään naisparturille, joka pukeutuis seksikkäästi ja osais oikeesti leikata.
Ensi viikolla tarve.

Äänestä

Mä kans oon ettiny, ois hyvä löytää vakipaikka..

Äänestä
  • Kerro, jos löydät. Määrä etsin pks seudulta.
    T: Jaakko

    Äänestä

Löytyiskö Jyväskylän tienoolta sheivaria?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Löytyykö täältä parturia joka kaipaisi vähän kinkympää asiakasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu