hopeesta. olishan se ollukki aika ihme jos kärpät voittais jokrut, ei oulun pojat siihen kykene.
onnea kärpät
hebi^^
4318
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vai,niin.ja kukahan oikein ne " jokrut" laittoi viime vuonna kesälaitumille. Ja mitä noihin jäähyihin tulee niin kuka katsoi Kärpät-Lukko toisen ottelun.Olipas ehkä niin kuin puolueellinen tuomari.Jo siitä että Kärppien maalivahtia käytiin niin röyhkeästi häiritsemässä niin olisi pitänyt laittaa jäähylle pelaajia monta kertaa mutta kun tuomarilla ei ollut munaa niin ei ollut.Jokerit on paha vastustaja mutta kyllä nyt perimmäinen kysymys on se että kummalla on paremmpi maalivahti ja puolustajat.Uskon tosi vakaasti että KÄRPILLÄ. Kärpät tämän vuoden ja ensi vuoden mestareita.KÄRPÄT RULES!
HAHAHAHHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAH! Sainpahan taas hyvät naurut tälle illalle. Kärpät on r.a.u.t.a.a! ja kyl VARMASTI voittaa mestaruuden. Sano mun sanoneen!!
raukkaa harhaluuloissaan.
ois väärin jos jokerit voittaa kun kuitenkin kärpät on pelannu vain muutamalla nhl avul ja on näin pitkällä jokerien onni et nhl ei alkanu kun ei hän niil olis kuin yksi pelaaja joka kykenis ratkaisemaan pelejä ja se on metro polit kärpillä on mun mielestä 4 ketjua semmoisia pelaajia mut kuten olen jo sanonu se voittaa kumpi saa ennemmin 3 voittoa