Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Erikoisin paikka

Mikä on erikoisin paikka missä olet saanut suuseksiä?itse olen saanut laivan takakannella yöllä.
17946
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Bussi :D

Äänestä

junassa päivällä

Äänestä

Päivällä autossa... ja tais muutama ohiajava autoilija myös nähdäkkin..;)

Äänestä

Luonnon helmassa ☺️

Äänestä

Happy Days ravintolan nurkkapöydässä, nainen pöydän alla ja pöydän ympärillä ympärillä olevat näki koko homman. Kuka muistaa missä oli ja mikä kapakka. Vinkki, siis Helsingissä

Äänestä
  • Nyk. Teatteri

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nyk. Teatteri

    Kappas vain, niin onkin.

    Näin ne ajat muuttuu. Eikä ole tullut saatua suikkaria ravintolassa tai panoa kapakan vessassa sitten puoleen iäisyyteen, joskin ei sillä että sitä kaipaisi. Varsinaisesti ei edes tule käytyä ulkona. Kai se tuollaisen sattumuksen edesauttavana tekijänä toimii, että on muuallakin kuin kotona.

    Näin jos tarkemmin miettii, on noissa paikoissa ja jutuissa oma kiihottavuutensa. Joskus muinoin firman bileissä tuli käytyä toisen osaston naisen kanssa nuoleskelemassa ja imututtamassa vessassa kesken illan ja tuupattua melaa mekkoon ja palattiin ihan pokkana bilettään. Paremmin nuo jää mieleen, kuin perus peiton alla nyhjääminen.

    Äänestä

Teneriffalla hotellihuoneen parvekkeella keskellä päivää. Vaimo imi alastomana tissit rytmikkäästi heiluen kaluani oikein kunnolla. Naapurihuoneistosta vähän vahempi pariskunta ilmeisesti kuuli aiheutuneet äänet. Kurkottivat parvekkeiden kapean lasisen väliseinän sivuitse katselemaan, ensin ukko, sitten myös eukko. Vaimo ei huomannut mitään vaan antoi täyden esityksen imutaidoistaan. Eihän siinä katselijoiden edessä kestänyt pitkään, kun lasti lähti ahneeseen suuhun. Vasta imuesityksen jälkeen vinkkasin vaimolle, että katsoo sivulleen.

Äänestä

Loimaan pesäpallostadionin katsomon puupenkillä eräänä pimeänä elokuun yönä vuonna 1992. Loimaan tyttö imi kiltisti ja ahneesti. Lämmöllä muistelen.

Äänestä

Ruis Rock konsertissa siinä yleisömeren keskellä sain imetettyä himokkaalla typsyllä. Oltiin kyllä aika humalassa, mutta tytsy ei yhtään häpeillyt. Imi kunnolla loppuun asti.
Tais olla jotain 1990 luvun puolivälin paikkeilla.

Äänestä

Pomon toimistossa, esimiehen tai paremminkin esinaisen toimesta, nam

Äänestä

Ei ehkä niin erikoinen paikkana, mutta tilanne hämmentävä. Olin auttelemassa kaveripariskunnan mökillä jotain puutalkoita ja jäin yöksi, kun päädyimme talkooviinalträilyyn hommien päätteeksi saunoineen.

Aamulla heräsin vierashuoneessa kalu ystävän vaimon suussa. En osaa sanoa kauan rouva oli touhuillut mutta siinä vaiheessa olin jo aika herkillä ja mälli lähti kohta rivakasti krapulassani. Rouva hymyillen poistui ja tokaisi että bokserit pullotti niin kutsuvasti nukkuessani että ajatteli vähän helpottaa oloa...

Äänestä

Ruumishuoneella.

Äänestä
  • Eikä poka vastustellut...

    Äänestä

Olin kuskina. kun kyydissäni ollut nainen halusi ottaa kaluni esille... Olimme erään kaupungin keskustan liikenne valoissa kun neito imi ahnaasti kulliani...

Äänestä

Naapurini sohvalla illan vieton aikana. Erikoiseksi tilanteen teki se että kun tämä yli 60v nainen otti suuhun niin hänen varattu ystävätär istui vieressä ja katseli. Kyllä hän kehui miten hyvin 40v kalu seisoo

Äänestä

Pitkä työmätka P-amerikassa ja kolleegan (42v todella kaunis perheenäiti) kanssa paluulennolla jutut lähti lapasesta...molemmilla kai vähän puute päällä.

Frankfurtin kentällä varhain aamulla odoteltiin loungessa jatkolentoa ja jutu vaan meni huonommiksi. Heitin puolihuolimattomasti ja leikilläni läppää yhteissuihikusta (siellä on siis mahis peseytymiseen) ja tuo namurouva yllärikseni sanoi, että mennään vaan jos oon tosissani. Sain niiiiiiiiiiiiin ahnasta imuttelua osakseni että meinasi taju mennä siinä puutteessani. Homma meni kyllä kunnon nussimiseksi ja painelin lopulta kiimoissani ilman kumia loppuun saakka. Oli vähän pokassa pitelemistä, kun katselin perillä niitä 'perhehaleja' :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikä on erikoisin paikka missä olet saanut suuseksiä?itse olen saanut laivan takakannella yöllä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu