Antakaas hyviä vinkkejä. Pitäis tosta poikuudesta päsätä eroon, kun se on vähän noloa olla parrakas hevimies jolla on vielä poikuus tallella. Son jotennii ristiriitasta. En mä mihkään räkälään aio 5-kybäsiä alkoholistimuijia mennä iskee. Haluisin oman ikäluokan naista, eli sellasta 20-30 vuotiasta lihhaa. Että varmaan kantsii vähän siihen tyyliinkin kiinnittää huomiota, kun kerran yritin iskeä yhtä räppärimuijaa, niin eikait se oo ihmekään ettei se ollut kininostunut tällasesta pitkätukasta... Joo.
Kuinka saan römpsää?
turboterminaattori
209731
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Puhumalla "römpsästä" et varmaan tulekaan saamaan mitään.. Ja jos seksi on vain sitä että "pitää päästä poikuudesta eroon", niin unohda koko juttu.
Siis mikä vika on römpsässä? Mikä olisi parempi nimi römpsälle kuin römpsä?
Voi kuule lapsi rakas. Et koskaan tuu saamaan mitään jos oot tommonen...oon vielä 17 jä sä kuulostat munki mielestä tosi lapselliselta ja en kuule yhtään ihmettele jos et ole vielä saanut mitään..oli pakko vastata koska kuulostat niin tyhmältä. ootko tosiaan yli 20?? ei uskoisi. SÄÄLITTÄVÄÄ!!!!!!!
Mikä minussa on säälittävää? sekö kun en jaa kaikille? en ole helpponakki
helppo se on sanoo noin, ku ei saa. voisit kattoo peiliin ja kysyä sitte uudestaan miks et saa....edelleen sääliksi käy
kuulehan kun mietin.. poikuushan on makee juttu,
mutta sun pitäisi nyt ehtottomasti suunnistaa
tallinnan puoleen, siellä saat varmaan semmoset kyyvit ettet unoha milloin poikuus meni.
hintakaan ei päätä huimaa, mutta muista, elä ihastu hommaan.tervemenoa ja onnea!!
Mua vaivaa seksuaaliset ajatukset. Viime yönäkin näin unta, että kattelin pornoa ja siinä oli tosi rivoa toimintaa, mm. mulkun imemistä. Kamalaa! Ja jollain pervolal tapaa vielä nautin siitä! Sitten näin unta että olin rakastunut yhteen muijaan ja sekin oli muhun, ja se halus suudella mua! Sitten kun heräsin ,mun teki mieli hyväillä pippeliäni ja fantasioin, miten mun iso slerssi ei varmaan vamhtuis sen muijan suuhun.
Kenenköhän kuvan tämäkin lie napannut tuonne galleriaan ja kirjoitellut "fiksuja" juttuja itsestään. Tai jos on oma naama, niin ihmettelempä miten kehtaa julkisilla paikoilla liikkua.. Tulee jotkut teinix-"galleriairccaajat" mieleen tuosta, sori vaan, ei ikinä uskoisi, että ikää yli 20 ;D
Väitätkö että naamallani ei saa naista/kehtaa liikkua julkisella paikalla?
Heil Turbo!
Heil Turbo!
..tuolla iällä en kehtaisi tuollaisia teinijuttuja päästellä varsinkin kun naamakin on kaikkien nähtävillä..
Mulla on sentään MUNAA näyttää naamani!
Olen henkisesti paljon kypsempi kuin sinä. Ja nimellis ikään verrattuna olemme kumpikin 22v. Joten olenhan huora hiljaa! :)
kyllä tommosen pitäis jo tietää että suomenkielinen lause ei ala "Ja" sanalla.
Tähän oli pakko vastata, vaikutti nii säälittävältä tapaukselta.. Siis jätkän mielimaailma on niinku 10-vuotiaan. Nii ja jos oot joku hevipelle ni tuskin saat muutaku nyrkkiä ja patukkaa. Vaiha tyyli, pistä naamas ruohonleikkuriin jos ei partakoneella lähde. Sit meet kunnon vaateliikkeeseen ja ostat kunnon muotikuteet ja heität ne kumibikinit ja saappaat komeroon ja UNOHDA ne.. Lopetat sellasen hevin kuuntelemisen, tuskin naikkoset leppyy jos jätkää huutaa naama norsunvitulla GOD HATES US ALL!! joten, halleluuja runkkari, pistäppä haisemaan!!
niinii joo joo. Miten voin olla kymmenenvuotiaan tasolla kun väittelen kohta tohtoriksi? Tiedä vaikka tulet joskus potilaakseni.
Joo taas joku hiphoppelle rupee haukkamaan hevareita. Hevi on miehistä musiikkia. Nosta housujas saatanan purjeliitokone. VÄHÄ REPESIN: "Sit meet kunnon vaateliikkeeseen ja ostat kunnon muotikuteet" HOHO!!!! pLIIZ älä naurata. Pitäskö käydä samalla kosmotologillakin kynnetlakkaamassa?
Mua ainakin kiihottaa lihaksikkaat ja komeat hevarit toisin kuin jotkut hoppari kynäniska homohyppyripäiset luuserit.
tää urpo kirjoittelee btcf:llä. kyllä kaikki sille nauraa. hyvä turbo, jatka samaa rataa niin saadan nauraa lisää
http://koti.mbnet.fi/ron/
Pittää olla isot Munat että saa naista. Pienellä pippelillä ei voi ku kusta, eikä silläkään kun kusi ei lennä kunnolla. Jos sulla on Isot Munat mene kuselle että naiset näkee sun Isot Munat niin niitä alkaa panettamaan ja pääset panohommiin