Kumpi näistä somejulkkiksista on ansainut enemmän taloudellisesti ja saanut enemmän positiivista palstatilaa julkisuudessa tämän vuoden aikana?
Vuoden ansiot Belorf, Aitolehti
Anonyymi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Martina tietysti. On kerännyt sympatiaa jätettynä naisena ja tehnyt valkopesuhaastatteluja. Julkisuuden avulla myynyt valmennuksia ja saanut uusia yhteistyökumppaneita.
Sofia taas on roikkunut katiskan takia löyhässä hirressä. Duunit meni katiskan takia, samoin suhde. Julkisuudessa katiskan ja miesten takia. Onneksi nyt ihana mies ja kaunis uusi koti. Lisäksi päässyt töiden kanssa hyvin alkuun.
Samaa mieltä.
Jättihän Nikokin Sofin, elikkä eiköhän ne molemmat saaneet julkisuutta tarpeeksi. Henkilöstä itse kiinni, milaisen julkikuvan antaa itsestään, positiivisia vai nekatiivisia asioita tekee.
Siis Sofia jätti Nikon kun kävi ilmi että Niko oli valehdellut huumejutuista.
Siis Niko jätti Sohvan, kun kuuli salasuhteesta!!!
Sohvan tulot luultavasti muutama tuhat euroa onko sitäkään.
Ha Haa lensi Nikon käskystä 2 päivän varoitus ajalla kadulle.Ja laukut ja muut arvotavarat, haki Nikon siskot pois asunnosta.Et totuus ei pala tulessakaan 🔥.
Tärkeintä et nyt menee heillä paremmin, kuin entisessä suhteessaan kummalakaan.
Sofia on maailmanmestari, mara on treenileirin rahojen pöllijä.
Kiva kun on mukavaa !!!
Niko jätti! Asui Nikon isän asunnossa ja nautti kaikista eduista täysillä. Härski, kun kuitenkin oli salasuhteessa samaan aikaan Stefun kanssa.
Niko kuuli vankilaan ja yllättyi..Isä heitti asunnosta samalla hetkellä Sofin ulos ja siskot hakivat merkkilaukut. Huijarilla on lyhyet jäljet.
Sohvi luuli Nikon olevan vankilassa pitkään ja siksi vaihtoi miestä lennossa. Oli aikamoinen yllätys, kun Niko vapautuikin tutkintavankeudesta. Lehdistökin todisti, että neidille oli täysi yllätys tuo vapautuminen. Olisi varmaan pysynyt Stefusta erossa jos tuon tiesi!
Nyt saisi viettää aikaa Marbellassa ainakin alkuvuoteen asti ja välttyisi kodittomuudelta.
Nyt elää pelko perseessä
Ei ihan ole likalla mennyt kuten Strömssössa, eikä näillä näkymin tule menemään. Tukiaisen polkuja tamppaa!
Näin on näreet!
Pettäjän tie kävi Sofil vähän kalliiksi, menetti mammonat ja maineen yhtä kyytiä.
Ehkä vähän puolueellisuutta😂