504 viestiä

Tässä 505:Tuliko Vanhanen kaapista?Oliko kyseessä vaali ero?

t:jarmo
Kysynpä vaan.
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Palstan demarit repivät pelihousunsa, kun pääsevät rääpimaan jonkun avioeroa. Ja tällaistenko kanssa keskustalaisten pitäisi olla hallituksessa?

On tätä melskaamista masentavaa lukea, kun demarit alittavat rimaa omat housut kintuissaan.

Äänestä
  • Ei kepulaisten tarvitsisi olla demarien kanssa hallituksessa.
    Mutta, kun ne itse niin pirusti sitä haluaa.

    Vai on pääministeri eroamassa.

    Mikä on Matin tulevaisuus?

    Niin se on, että paljon parjattu tavja se vaan on ainoana oletetuista pressaehdokkaista kristillisessä avioliitossa!

    Ja kuuluu muuten kirkkoon!

    Vaikka minusta sillä ei ole hevonpaskan merkitystä sen enempää kuin kepulaisten huorintekijöiden puheilla perhearvoista.

    t:jarmo

    Äänestä

....sun KELA-korvaukset lopetetaan ja asumistukiasuntoasi salakuunnellaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


t:jarmo kirjoitti:

Tässä 505:Tuliko Vanhanen kaapista?Oliko kyseessä vaali ero?

t:jarmo
Kysynpä vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu