sulle mies. Ota se vastaan ja nuolaise huuliasi kuten mä tein tätä lähettäessä. Lähden tästä muualle kun ei tää palstailu nyt innosta. Rakastan sua. Hyvää yötä.
Virtuaalisuudelma heitän
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Pusi pusi vaan :)
Kurkin tänne kuitenkin. Onkohan tämä riippuvuus? Palsta siis.
Ihan vaistomaisesti nuolaisin tiedä kenen.. sit kuitenkaan
On se varmaan sulle kun tunsin sun nuolaisun.
Minusta olet riippuvainen.. voisit heittäytyä kaulaan seuraavalla kerralla niin mun osani olisi helpompi
Ehkä heittäydynkin. Ja kannan vastuun, jos toinen ei siitä innostu :)
No täällä joku nainen kertoi kerran, että miehen ei tarvii pelätä, hän ei satuta tms. mut entäpä ihan oikeasti kun väärälle naiselle menet jotain jo vähän täältä kerätyllä vauhdilla sanomaan? Mutta sulle.. ei mun kanssa ainakaan joudu nolostumaan.. jos heittäydyt, mutta eihän se sillä helpoksi muutu..
Eihän se vauhtia haittaa mistä se on kerätty. En mä usko, että hänenkään (sun?) edessä tarvitsisi nolostua tai jotenkin se raja jo ylitettiiin, jokin sanaton luottamus syntyi häneen. Hän vaan tuntuu jotenkin helposti lähestyttävältä mulle.
Ihastuneet tekee muuten kohdatessaan juuri tuota huulien lipaisemista ja se tapahtuu ilman tietoista tekemistä. :)
Ja hyvää yötä aloittajalle.
Sitten mä olen varmaan vahingossa joskus nuolaissut hänen edessä :) Ihastusta on paljon.
Sullekin hyvää yötä ja kauniita unia.
Eihän se ole vahingossa vaan kemian aiheuttama lipaisu ja ihminen ei saata tiedostaa sitä ollenkaan. Hyvää yötä.
Niin ne kaikki raotettuaan, mutta vain yhden tahdon. https://m.youtube.com/watch?v=0JOFOtWLbHM
Ainiin, morjensta
Raotettuaan. Moi itsellesi ja hyvää yötä saman tien. Tuo toinen kommentti on sivusta, ei aplta. Se on niin outoa, että joillakin on tarve loukata ventovieraita keskustelupalstoilla. Surullista ulkopuolisuutta ja syrjäytymistä. Pitää vaan jaksaa ymmärtää.
Raotettuaan? Yksi merkki uupui.
Virtuaalisuudelmista ei ole kovin paljon iloa loppujen lopuksi.