Voiko yksinäisyydestä tulla hulluksi?

Anonyymi

Mitkä ovat lääkkeet yksinäisyyttä vastaan?

Musiikki

Jumppa

Kahvila

Paljastavat vaatteet

8

83

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kalja ja suoli24

    • Anonyymi

      Baari ehdottomasti , nyt vaan tilanne pikkusen huono aukioloaikojen suhteen kun kotiuduttava ajoissa rajoitusten takia , mutta voihan sitä mennä ajoissa , muutenkin saisi porukka olla aiemmin liikenteessä ettei aamuun tartte kukkua.

    • Anonyymi

      En minä ainakaan voi. Mutta tavallaan en olekaan yksin. Jos olen sinkku vielä muutaman vuoden päästä, hankin itselleni koiran. Siinä on minulle riittävästi seuraa.

      • Anonyymi

        Kyllä nää tiedät mikä auttaa.


    • Anonyymi

      Se on jo hulluutta että on mieluummin yksin kuin toisren seurassa.

      • Anonyymi

        Jaa. No aloittajalle että kyllä nuo kaikki varmaan ihan hyviä ideoita ovat. Minäkin olen ajatellut tuota paljastavia vaatteita noin huumorimielessä. En etsi seksiseuraa mutta joskus sekin olis paikallaan kun olis sopiva mies. Seksitön elämäkin on tylsää ja kohta alkaa miehilläkin munat vaan roikkua kun tulevat keski ikään niin mistä sitä enää seuraa löytäisi.


      • Anonyymi

        Aika tervettä käytöstä näinä tautisina aikoina. Moniko on joutunut kotiarestiin sen vuoksi, että on pyrkinyt liian lähelle...?


    • Anonyymi

      Paljastavat vaatteet? En mä kyllä yhtään sen vähemmän yksinäinen ole jos olen vähissä vaatteissa. Sama ku sanois että yksinäisyyden parantaa isompi televisio tai vaaleat hiukset.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      46
      4984
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      62
      2807
    3. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      240
      1162
    4. Jenkkilahkojen kastekaava

      Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan
      Kaste
      139
      1104
    5. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      71
      1074
    6. Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!

      Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin
      Kaste
      161
      1055
    7. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      128
      1038
    8. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      72
      994
    9. Mitä ajatuksia miehet, jos..?

      Nainen on 40v eikä ole omia lapsia?
      Ikävä
      137
      905
    10. Se mies rakastaa minua

      Ja minä rakastan häntä. 😌
      Ikävä
      49
      884
    Aihe