Olisko edullista sä l äriä om. Rakkukseen

Osa verokoryåtille .
Osa käyeen
Pks
Petteri upponen
779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Aloitukset vaan paranee :-D

Äänestä

Vittu mikä paviaani tuo on. Onko sillä se näppis perseessä vai miten tuo on noin käsittämätön sotku.

Äänestä
  • Viinamäen miehellä hirttänyt ryyppy päälle etätyöputken aikana?

    Ennen pidettiin putkimiehiä juoppoina, mutta sähköputkimies pistää paremmaksi.

    Äänestä

Onkonsäkäreitä tulossa hommiin
Oasa käkeen pimeenä

Pks seudulla olis. Vetoja

Äänestä

Mitähän seuraavaksi?

Äänestä

Maksan jos jaksan
Pimeesyi

Käykö kelleen pimenä

Äänestä
  • Sinulla taitaa olla valot "pimenä", ei järjen valo loista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Osa verokoryåtille .
Osa käyeen
Pks
Petteri upponen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu