Tilasin Viinikaappikaupalta netin kautta 40 pullon Cavin viinikaapin. Se oli viallinen eikä ole toiminut. Heidän huoltoliikkeensä käynyt toteamassa ettei kylmäaine kulje ja he ovat pyytäneey Ruotsista L@S firmalta sekä Viinikaappikaupalta lupaa vaihtaa viallinen tuote. Tämä kestänyt jo yli kaksi kuukautta mutta mitään vadtausta ei ole tullut, vain pyyntöjä ymmärtää heudän kiireitääb. En ole koskaan joutunut tekemisiin tällaisen filurifurman kanssa, asenteensa on pöyristyttävä. Miten kenelläkään on varaa kohdella asiakkaitaan tällä tavalla?
Viinikaappikauppa
Anonyymi
3
1648
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin tilasin aikoinaan saman ja sain pelkän tyhjän kaapin. Huoltoliike kävi toteamassa että tyhjä se on. Mistä nyt vaadin ja saan ne 40 pulloa? Myyjä ei lotkauta korviaan vaatimuksilleni.
Viinakaappini lahoaa tyhjänä nurkassaan. - Anonyymi
En tiedä mistä viinikaappeja voi ostaa. Siispä annoin homman osaavalle puusepälle joka teki oikein kauniin kaapin mutta liian pienen. Voin sen myydä halvalla.
- Anonyymi
Minä tein hienon viinikaapin eteisen komeroon, pysyy kotiviinin aromit parhaina huoneenlämpöisenä. En uskaltaisi ottaa riskiä tuollaisten kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743600Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472866Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1562729Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572351Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3582101- 1601830
- 761505
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231358Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391322- 251272