Saisiko olla koronarokote

Anonyymi

Nysse kuali. Brasialiassa ensimmäinen koronarokotteeseen kuollut mies. Uutinen sanoo että maailmassa on tällä hetkellä
50 000 vapaaehtoista koronapiikin testaajaa. En usko että on yhtään vapaaehtoista.
Taatusti lääketeollisuus on jälleen käyttänyt ihmiskehoja hyväkseen näiden tietämättä. Laittanut valikoituja ihmisiä likaisten lääkäreiden kautta piikitykseen, keksineet jonkun syyn piikittää vaikka flunssaa vastaan.
Tuleeko uusi narkolepsia-aalto. Ei tule kukaan ottamaan piikkiä.

3

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen alkanut kehitellä turvallisempaa vaihtoehtoa koronarokotteelle! Nimittäin koronasuihketta! Suihkeen teho perustuu epämiellyttävään hajuun! Täten turvavälleistä tullee pitkät! Suihketta kun siis suhautta kainaloihinsa,muarostuu turvavälistä vähintään kilometri! Käyttäjä itte tosin joutuu pitämään kaasunaamarija jotta ei itte tukehru ommaan hajjuunsa..
      Suihke valmistettaan sijanpaskasta erilaisilla käymismenetelmillä, kuten kiljun valmistus ikään..
      Suihkeen ainesosaset huittislaista alkuperää,joten pitäisi olla turvallista käyttää!
      Onnistuessaan suihkeesa on ainesta vaikka noopelin terveyspalkintoon!
      Näin käyresä liätteenlevittäjän patsas huittisten torilla muuttuu torennäköiseksi!

    • Anonyymi

      Tais kyl kuolla sen takia ku kuulu vertailuryhmään joka EI SAANUT rokotetta

      • Anonyymi

        Miksi luulet että hänestä siksi uutisoitaisiin, kun koronaan kuolee tuhansittain ihmisiä kaikkialla. Eihän se olisi mikään uutinen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      82
      1279
    2. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      202
      1057
    3. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      61
      1020
    4. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      979
    5. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      156
      944
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      103
      943
    7. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      68
      856
    8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      119
      771
    9. Tiesin, että olet jotenkin paha ihminen

      Vaikka muuta osaat esittää.
      Ikävä
      77
      705
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      121
      704
    Aihe