..takaapäin asennossa, onko miehen pikkukaverin pituudella väliä tässä hommassa, riittääkö kymmenen senttiä?
Auttakaa
ensikertalainen..
64642
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No ei todellakaan riitä, 10 cm on sama kun ei mitään.
eilen illalla riiti:)
Pieni on veitikka pojalla, mutta jos hyvältä tuntuu nii luulisi riittävän.
Mua ainakin sattuu helpommin takaapäin ja on hyvä jos miehellä ei ole liian pitkä. Eikä se pituus muutenkaan ole tärkeä vaan paksuus ja se että seisoo kunnolla. Mun nykyisellä on ehkä jotain 12-15 cm ja silti musta on melkein parasta kun hän työntyy vain parin, kolmen sentin syvyyteen takaapäin. Välillä tietysti juurta myöten. Lyhyemmässä kalussa on se hyvä puoli että sen voi työntää rajustikin sisään niin ettei nainen kilju tuskasta.
On mulla ollut miehiä joilla on ollut parikymmentäsenttinen mutta ne on sitten kastaneet vain puolta kalua meikäläiseen. Musta on kiva tuntea miehen lantio pyllyä vasten ja olla ihan lähekkäin. Eli mieluummin otan se lyhyemmän.
No, toiset tykkää toisenlaisista. Tää oli mun mielipide.
ei sillä kyllä mitään pitkää liukua vedellä mut kait se muuten riittää.Vastakappale vaan pyrstö mahdollisimman pystyyn silleen että pää on patjassa kiinni niin eiköhän tuo tuosta tokene.Pienenä vinkkinä voisin sanoa et kannattaa uskaltaa sanoa suoraan eukolle jos ahteri ei tunnu olevan oikein oikella korkeudella,sulla (eikä kyllä paljon mulla itelläkään) oo varaa hukata kallisrvoisia senttejä mihinkään helvetin ylä tai alakierteisiin,suoraan sisään on paras tapa tässä tapauksessa.Lisäksi jos takamus on liian ylhäällä tai alhaalla jotuu jännittää ihan helvetisti jalkalihaksia,mäkin oon kerran meinannut lentää perseelleen kun nousin sängystä ylös seksin jälkeen ja jalkalihakset oli kuin ranskan ympäriajon jäljiltä enkä jaksa edes laskea kertoja kun oon takaapäin paneskellessa saanut samalla hetkellä 2 isoa,nimittäin orgasmin ja HELVETIN moisen suonenvedon jalkaan.Siinä on jo sitä tunteiden kirjoa kerrakseen kun ei tiedä itkeäkkö vaiko nauraa,kivusta vaiko hyvänolon tunteesta.
älä sitten kuole kutitkseen äläkä nauruun.