Viime perjantaina yllätyin kun tulin töistä vaimo nojasi keittiön pöytään ja oli pudottanut hameen lattialle.
Näin kun iso kyrpä oli vaimoni vitussa soutamassa ja paljaat rinnat miehen käsissä puristeltavana..
Mitä ajattelette asiasta?
Ja miten olisitte suhtautuneet asiaan?
Näin kun iso kyrpä oli vaimoni vitussa soutamassa ja paljaat rinnat miehen käsissä puristeltavana..
Mitä ajattelette asiasta?
Ja miten olisitte suhtautuneet asiaan?
Vastaukset 24
Vanhimmat
Jatkakaa, kuuluu virallinen komento.
Olisin katsonut ja pyytänyt päästä liukkaikke.
Niin tosiaan, miten teillä jatkui...
PERJANTAI YLLÄTYKSEN LOPPU
Teki mieli ottaa mies pois nussimasta ja työntyä itse vaimoni pilluun mutta olin itse kutsunut miehen meille viikonlopuksi kimppaseksiin kanssamme.
Mies vain pääsi aiemmin töistä kuin minä. Mies on pannut vaimoani melko säännöllisesti useita vuosia ja hänellä on lupa panna vaimoani vaikken olisi paikkalla.
Vaimo oli viikonlopun kahden miehen nainen ja sovussa panimme vuorotellen.
Nautimme kaikki viikonlopusta ja naisemme aktiivisuudesta.
Tiedän miltä tuntuu😎 Panimme viikon loppuna varattua rouvaa kaverin kanssa Hotellissa. Aivan mieletön katsoa vierestä kun kaveri nussi ja miten nainen nautti😎 Ukko 64
Vois vaihtaa pari ajatusta tuosta?
T: Jaakko
Oota mut elä pitkästy tuppikulli
Mikä sum ajatus?
Kaikilla ikävä sua homppelihommiin
Tuota touhuahan pitäis päästä katsomaan...
Se kiihottais mua. T. M56v
Maltatko vaìn katsoa etkä nussia?
Ei mahdoton ajatus. Miten sinuun saa yhteyttä?
Oisin antanut kaljan hyvästä työstä ja mennyt liukkaille perässä.
T. Jaakko
Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki
Olisin nauttinut nähdä kun vieras mies isolla paljaalla kyrvällään olisi huudattanut vaimoani, nainut vaimoni orgasmiin asti ja lopuksi ruiskaissut spermansa vaimoni sisään.
Hienoa katsottavaahan se olisi. Olisin pysynyt sivummalla ja antanut jatkaa loppuun asti.😁
Annoinhan minä panna loppuun asti ja vuorotellen pantiin koko viikonloppu.
Mies on pannut vaimoani useita vuosia.
Olemme ottaneet 2 miestä (eivät ole yhtä aikaa olleet) vaimolle luotto miehiksi. Vaimolla on lupa panna miesten kanssa vaikka en ole paikalla. Yllättämään en ole päässyt mutta kimpassa ollaan vaimoa pantu ja olen katsonut miten kaverin muna uppoaa vaimoni pilluun. Upea näky.
Joskus töistä tultua vaimo on käskenyt kokeilla pillua ja on ollut spermat sisällä, toinen miehistä oli käynyt ja jättänyt myös fritsut sekä rinnoille että vaimoni pillulle jouduin pannessa panemaan fritsujen välistä.
Tuttu näky meilläkin.
Kaverin kanssa pannaan vaimoani usein kimpas mutta jos hän pääsee aiemmin töistä kun minä niin ovat jo panemassa tai jo panneet ja vaimolla ekat lastit sisällä.
SAIKO VAIMO KULLIA MYÖS PERÄSUOLEEN
Vaimollani oli lyhyehkö yöpaita eikä sen alla mitään, sitten vieraamme luvallani kosketteli vaimoni rintoja ja riisui itsensä. Vaimo meni sänkyyn ja oli kyllä huima näky kun alaston mies kyrpä pystyssä meni vaimoni viereen, nosti sitten yöpaidan helman ja yhtyi heti vaimooni. Vasta kun kyrpä oli jo sisällä havahduin siihen että mies panee vaimoani paljaalla. Ja pian mies mies pamautti lastinsa vaimoni sisään.
Mutta sinnehän ne kuuluukin, eli spermat emättimeen. Kondomi on turha väline näissä kisoissa!
Oltiin tutun synttäreillä yöllä alkoi väsyttämään saatiin makuuhuone käyttöön oltiin nukuttu aikamme kun synttärisankari tuli vaimon taakse nukkumaan, heräsin siihen kun vaimo puristi kädestä avasin sievästi silmiä oli hämärää näin isot kourat puristelevan vaimon rintoja en reakoinut näin isojen tissijen nännit paidan läpi sormet pyöritti nännejä välillä vaimolla oli silmät kiinni, näin käden liikkuvan peiton alla vaimon pyllyssä vaimo heilutti minua kädestä nukuin vaan näin kuinka käsi veti alkkareita alas jalka nousi ylös ja kuului hiljainen ulahdus rytmikäs liike alkoi vaimo siirsi pyllyä taakseppäin peitto siirtyi syrjään mies työnteli rauhallisesti.
Mies käänsi Siiriä vatsalleen siirtyi itse lattialle kontalleen nyt Siirin pillu oli hyvin naitavissa, näin miehen kalun nyt tiesin miksi vaimo ei huutanut.
Siiri puri peittoa ja näin kuinka nosti pyllyä että saa kummolla sisään kun mies laukesi Siiri tärisi pitkään ja tuli sievästi sänkyyn.
Yöllä heräsin kun Siiri imi valtavaa kalua ja nousi päälle, mies hyväili Siirin kohtalaisia rintoja ja Siiri imetti niitä aika ajoin kuului tosi märän pillun loiske kun Siiri antoi pillua kuulin äänestä kun alkoi uliseen kohta saa ja pyllynposket tärisi pitkään laskeutui sitten viereeni.
Aamulla mies oli poissa, herättelin Siiriä nänniä pyörittämällä kuiskasi vieläkö suukottelin nännejä veti päällens ja kuiskas anna taas sisään laitoin lakanan kasvoille ja imin nännejä työnteli rintoja imettäväksi levitti jalkoja ja veti päällensä pillu oli limasen liukas Siiri nosti lakanaa ja jäykisty, sanoin annoit hyvän synttärilahjan yöllä Siiri nosti jalat ylös sinä rakas pervo pane minua naitiin tosi kiimasena Siiri alkoi ulahtelemaan kun laskin sisään.
Siiri sanoi tiesin että olet hereillä kun sun kalu oli niin paksuna annoin sinun katsella.
Siiri sanoi oli ihanaa antaa pillua kun sinä katselit. Makoilimme jonkin aikaa ja mies tuli uudelleen herätteli Siiriä miten mies voi Siiri sanoi ei herää oli niin päissään.
Mies laski housut iso kalu alkoi seisoa Siiri levitti jalkoja ota minut vielä Siiri antoi kun kiimapillu hivutti kätensä mun käteen ja puristi mies nai kuin höyryveturi Siiri kuiski nyt tulee nyt tulee mies laukesi urahtaen Siirin sisään ja poistui.
Siiri kuiskas olet ihana ihanin mies mitä voi olla. Lähdetään kotiin, haluan kotiin.
Joskun kun hyväilen takaa ja kuiskaan vieras hyväilee kääntyy sievästi vatsalleen jalat lattialle kun rakastellaan huutaa oikeasti ja on tosi märkä ja pitää naida ainakin kahdesti peräkkäin, olen luvannut ett toistetaan joskus vieraan käyttö ehkä kaksi silloin ei tahdo tulla nukkumisesta mitään.
Tuli mieleen kun vieras nosti vaimon yöpaidan helman ja vaimolla ei ollut pikkuhousuja. Nopeasti mies riisuutui ja otti vaimoni paljaaltaan eikä kauaa kestänyt kun siemensyöksy tuli vapaasti rouvan sisälle.
Meillä on vakikumppani usean vuoden takaa joka aina kun tulee niin imee vaimoni nännit sekä panee vaimoani ensin.
On helpompi seurustella kun on saanut panna suurin kiima pois heti alkuun.
Joskus jatketaan kimpassa tai tehdään muuta ennen kuin aletaan kimppa jutut.
Ensin hän panee vaimoa olin paikalla tai en mutta olemme sopineet tämän jo aiemmin ja hän saa panna vaimoani vapaasti.