Tiedän nainen, että oon sulle liian vanha mies.

Ota nuorempi, tulet rikkaammaksi ja elämänne menee kohti oikeata suuntaa. Lapsetkin tykkää nuoremmasta isästä jne.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä olen aivan samaa mieltä kanssasi. Älä ota liian vanhaa kumppania, jo 5 vuoden ikäero on aivan liian suuri. Lapsillesi/kumppanisi lapsille olisi noloa jos joutuisib´vat vakuuttelemaan ettei kyseessä ole isovanhempi.

Äänestä

Ikä on vain numero jne. 😉

Äänestä
  • Muut eivät ole.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Muut eivät ole.

    Muut?

    Äänestä

Ei ole lapsia eikä ole tulossa

Äänestä

Niin oot vähän punkero ja vekkuli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ota nuorempi, tulet rikkaammaksi ja elämänne menee kohti oikeata suuntaa. Lapsetkin tykkää nuoremmasta isästä jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu