Teikson Lexan laki joutaa viimein romukoppaan

Anonyymi

Nyt Suomi pääsee viimeinkin ummehtuneen dinosaurusaikojen lakien ajoista nykyaikaan. Suomen naisia sortavan aborttilain keksi tunnettu naisten kyykyttäjamies nimeltään Lexa Teikso taiteilijanimeltään K. K. Emppainen noin 500 vuotta sitten. Lexa on onnistunut pitämään lain voimassa 500 vuotta haudan takaa ja on pakottanut naiset anelemaan kahdelta lääkäriltä lupaa seksiin ilman lisääntymistarkoitusta. Myös naimisissa olevat kristityt miehelleen alamaiset mutta perisyntiset naiset ovat joutuneet tähän vaikka heillä on ollut edusmies päättämässä heidän puolestaan seksin harrastamisesta. Nyt tähän on tulossa muutos. Naiset, jopa täysin itselliset ja naimattomat eli Ns singlet naiset saavat luvan harrastaa seksiä jonkun kanssa ilman että heidän tarvii synnyttää lapsia joka vuosi. Siihen on tehty aloite joka menee eduskuntaan. Aloitetta on jo kaikki normaalien ihmisten puolueet kannattaneet, joiden mielestä naisen seksi ei ole enää lääkärin tai Lexa Vainaan tai miesten päätösvallan alla vaan ihan omassa hallinnassa.

10

51

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ollaan siis ehkä taantumassa dinosaurustenkin aikaakin kauemmas sivistyksestä, jossa moraalin kehitys ja älyllinen ajattelu on ameebojen ym. alkubakteerien tasolla.

      • Tuo kyllä käy mielessä välillä, kun lukee abortinvastustajien kommentteja.


      • Anonyymi
        tieteilijä kirjoitti:

        Tuo kyllä käy mielessä välillä, kun lukee abortinvastustajien kommentteja.

        Hyvä jos olet saanut edes hitusen aivoituksiasi järjellisemmän valon suuntaan sieltä sumeudesta vastustajien lausuntojen ansiosta!


    • Hah hah. Näin kerran tämä Teikson Leksan, oli pummaamassa bussirahaa kun oli juonu jo eläkkeensä. Mutta on tietääkseni elossa nipinnapin.

      • Anonyymi

        Ei ole varmaan sama. Tämä mainittu on ollut haudassa jo 500 vuotta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei ole varmaan sama. Tämä mainittu on ollut haudassa jo 500 vuotta.

        Olisko kyseessä täälläkin mainittu ihtiriekko joka etsii kadonnutta mopoaan.


      • Anonyymi

        Onko Leksa 30v takuueläkeläinen Pirkkalan metsissä törpöttelee?


    • Anonyymi

      Levätkööt leksa rauhassa matojen ruokana. Ei sillä ollu lapsiakaan jotka jäis suremaan. Toisaalta siis hyvä...

    • Anonyymi

      Leksa iski 500 vuotta sitten pesäpallomailalla enkä ole siitä vieläkään tointunut. Sen jälkeen on siittiöitä mennyt viemäriin 700 000 miljoonaa litraa. Sytytämme kynttilän jokaiselle siittiölle. Leksa on mennyttä mutta minun oireet senkun jatkuu.

    • Anonyymi

      Meillä ei ole seksiä harrastettu kuin kaksi kertaa koko avioliiton aikana. Muistona syntisestä seksistä Pentti ja Antero. Vaimoni yritti ajatella psalmeja ja ylipäällikön päiväkäskyä purren kapulaa sillä aikaa kun minä siitin lakanassa olevan reijän kautta. Ajattelin jeesusta että sain edes ejakuloitua. Ehkäisy on syntiä ja abortti tietenkin. Ehkäisy on pahempaa se on murha. Kondomi on pahinta kyykytystä ja kansanmurhaa. Ja mukavuusseksiväki suurin ihmisoikeusvaje maailmassa.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martina Aitolehti poseeraa rakkaansa kanssa - Somessa kuitti:"Oletko lainannut Haaviston Antoniota?"

      Hmmm, onhan noissa miehissä yhdennäköisyyttä täytyy myöntää… Vai mitä mieltä sinä olet? Lue lisää ja katso kuvat: http
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      3030
    2. Miksi itsenäisyyspäivää vietetään...

      ...kun itsenäisyys menetettiin 4.4.2023 kun meidät liitettiin NATOon? Päätäntävaltamme siittettiin UsaNatolle tuona suru
      Maailman menoa
      518
      1591
    3. En ole kiinnostunut sinusta ikävä

      Ikämies, olet ilmaa luuseri olet.
      Ikävä
      128
      1355
    4. No joko susta on nainen tullut johtaja

      Kun sä olet opiskellut niin paljon, ja olet niin terävä?
      Ikävä
      76
      1233
    5. Hyvästi, vaalea nainen

      Edelleen pyörit päivittäin mielessäni. Mitä teitkään minulle. Niin tuttu, vaikka tutkimaton. Kaipuu ja polttava tunne si
      Ikävä
      38
      1083
    6. Pystytkö puhumaan seksistä?

      Tai onko se maailman luonnollisin ja parhaimmillaan kauneimpiakin asioita mistä et pysty puhumaan kokematta seksuaalista
      Sinkut
      150
      1040
    7. Lempinimi kaivatulle

      Minkä lempinimen olet antanut ikäväsi kohteelle mielessäsi häntä ikövöidessä? Hän kulkee aatteissa mukana lempinimellä
      Ikävä
      40
      996
    8. MIKSI IHMEESSÄ Suomi uhoaa Venäjälle?

      Tätä tahtia ollaan sodassa ja vakavissa ongelmissa! Ei meillä ole mitään saumaa Venäjää vastaan. Ymmärtäkää nyt jo hyv
      NATO
      303
      986
    9. Seuraan sinua.

      Muistathan tämän.
      Ikävä
      107
      982
    10. Olenko tehnyt sulle jotain

      Ikävää?
      Ikävä
      39
      929
    Aihe