Nyt Suomi pääsee viimeinkin ummehtuneen dinosaurusaikojen lakien ajoista nykyaikaan. Suomen naisia sortavan aborttilain keksi tunnettu naisten kyykyttäjamies nimeltään Lexa Teikso taiteilijanimeltään K. K. Emppainen noin 500 vuotta sitten. Lexa on onnistunut pitämään lain voimassa 500 vuotta haudan takaa ja on pakottanut naiset anelemaan kahdelta lääkäriltä lupaa seksiin ilman lisääntymistarkoitusta. Myös naimisissa olevat kristityt miehelleen alamaiset mutta perisyntiset naiset ovat joutuneet tähän vaikka heillä on ollut edusmies päättämässä heidän puolestaan seksin harrastamisesta. Nyt tähän on tulossa muutos. Naiset, jopa täysin itselliset ja naimattomat eli Ns singlet naiset saavat luvan harrastaa seksiä jonkun kanssa ilman että heidän tarvii synnyttää lapsia joka vuosi. Siihen on tehty aloite joka menee eduskuntaan. Aloitetta on jo kaikki normaalien ihmisten puolueet kannattaneet, joiden mielestä naisen seksi ei ole enää lääkärin tai Lexa Vainaan tai miesten päätösvallan alla vaan ihan omassa hallinnassa.
Teikson Lexan laki joutaa viimein romukoppaan
10
200
Vastaukset
- Anonyymi
Ollaan siis ehkä taantumassa dinosaurustenkin aikaakin kauemmas sivistyksestä, jossa moraalin kehitys ja älyllinen ajattelu on ameebojen ym. alkubakteerien tasolla.
- Anonyymi
tieteilijä kirjoitti:
Tuo kyllä käy mielessä välillä, kun lukee abortinvastustajien kommentteja.
Hyvä jos olet saanut edes hitusen aivoituksiasi järjellisemmän valon suuntaan sieltä sumeudesta vastustajien lausuntojen ansiosta!
Hah hah. Näin kerran tämä Teikson Leksan, oli pummaamassa bussirahaa kun oli juonu jo eläkkeensä. Mutta on tietääkseni elossa nipinnapin.
- Anonyymi
Ei ole varmaan sama. Tämä mainittu on ollut haudassa jo 500 vuotta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole varmaan sama. Tämä mainittu on ollut haudassa jo 500 vuotta.
Olisko kyseessä täälläkin mainittu ihtiriekko joka etsii kadonnutta mopoaan.
- Anonyymi
Onko Leksa 30v takuueläkeläinen Pirkkalan metsissä törpöttelee?
- Anonyymi
Levätkööt leksa rauhassa matojen ruokana. Ei sillä ollu lapsiakaan jotka jäis suremaan. Toisaalta siis hyvä...
- Anonyymi
Leksa iski 500 vuotta sitten pesäpallomailalla enkä ole siitä vieläkään tointunut. Sen jälkeen on siittiöitä mennyt viemäriin 700 000 miljoonaa litraa. Sytytämme kynttilän jokaiselle siittiölle. Leksa on mennyttä mutta minun oireet senkun jatkuu.
- Anonyymi
Meillä ei ole seksiä harrastettu kuin kaksi kertaa koko avioliiton aikana. Muistona syntisestä seksistä Pentti ja Antero. Vaimoni yritti ajatella psalmeja ja ylipäällikön päiväkäskyä purren kapulaa sillä aikaa kun minä siitin lakanassa olevan reijän kautta. Ajattelin jeesusta että sain edes ejakuloitua. Ehkäisy on syntiä ja abortti tietenkin. Ehkäisy on pahempaa se on murha. Kondomi on pahinta kyykytystä ja kansanmurhaa. Ja mukavuusseksiväki suurin ihmisoikeusvaje maailmassa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061