Aune-täti

![]()
Aune tietää kaiken.
Aloituksia
12
Kommenttia
189
Kuka saa periä?
Nimittäin työttömän merkonomin keksimän 1970 vaikuttaneen fasistikommunistifeministi Leksa Tiekson aseman abortteihin s1562Abortin hakuohjeet, onko netissä??
Koskapa täällä väitetään, (hellarit tms) ettei naisilla ole Suomessa LAINKAAN aborttioikeutta eikä abortti kuulu laink29269Miten sen solujen ihmisoikeusaloitteen nyt sit kävi?
Oli menestyksellinen aloite, missä vaadittiin ihmisoikeuksia tunnin verran jakautuneelle solulle. Älykästä eikös. Ja akk761151Mitä mieltä siitä, mitä rakastelu ja seksi on?
Täältä varmaan saa hyviä kommentteja tästä asiasta. https://keskustelu.suomi24.fi/t/17055444/rakastelu-on-lapsen-kutsu16218Mitäs persumiehet tuumaa abortista
Mitä mieltä persut on täällä abortista ja siitä että on tulossa aborttilaki, joka muuttaa abortin hakemisen kaksivaiheis15140Mitä unta näit viime yönä?
Mitä unta näit viime yönä tai muistako unen joka on piirtynyt mieleesi lähtemättömästi ettei sitä unohda koskaan? Min33180Unohtumaton iskurepliikki
Tansseissa Aune-tädin nuoruudessa muuten puhumaton tanssikavaljeeri pohjusti illan mahdollista jatkoa kysymällä viimeist361006Kansalaisaloitteiden tukiryhmät vertailussa
1. Kansalaisaloite Oma Tahto 2020 viralliset tukijat - 35 kpl ammattijärjestöjä, poliittisia järjestöjä, ihmisoikeusj1391434Kuka määrää naisten kohdusta???
Jos ei nimittäin nainen sitä ite päätä mitä siellä värkeissä on? Tähän alle nyt luettelo siitä kenen se naisen vagina ja6139Vanhanajan aborttilaki nolottaa
Suomen ikivanha aborttilaki on nolo asia Euroopassa. Mitä siitä ajattelee muut pohjoismaat? Muualla on ollut aivan eri10290Abortin kieltoko muka lisää väestöä?
Kaikkea sitä saakin lukea. Miä täällä ihan tosissaan jotkut väittää? Siis jos abortti olis kielletty tai se kiellettäi46184Aunetädille namia heti
Nyt olis tarjolla kuuskymppista misua. Vastauksia vain alle kolmikybäsiltä pystyviltä miehiltä. Hyvä kroppa pitää olla,2247