Vaikka kuinka paljon

Laittaisit ukolleni niitä sydämiä niin et häntä tule saamaan tässä elämässä, etkä seuraavassakaan mutta pakkohan sitä on jotain ilmaiseksi antaa kun ei muuta voi.... ja tämä S lle
23<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ai niin ja ne suklaasydämet joita jatkuvasti laittelit ukkoni mukaan kotiin, heitettiin kaatopaikalle,,,ukkoni ei niistä pahemmin piitannut... oli vaan kohtelias mutta onneksi ei oo mun päänsärkyni..

Äänestä

Jos sulla on niin saamaton vätys ukko ettei saa suuta auki itse vaan tarvii muijan puhumaan, niin pidä hyvänäsi.

Äänestä

Miten niin ei seuraavassakaan elämässä?Perustele.

Äänestä
  • Ei mun sulle tarvi perustella yhtään mitään, mieti mielessäs

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei mun sulle tarvi perustella yhtään mitään, mieti mielessäs

    Niinku et pysty.olet yhtä säälittävä kuin ukkosikin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niinku et pysty.olet yhtä säälittävä kuin ukkosikin.

    Sinä se säälittävä oot kun ukkomiehiä pyörivät, mutta ethän sä muille kelpaakaan

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sinä se säälittävä oot kun ukkomiehiä pyörivät, mutta ethän sä muille kelpaakaan

    Pyörität siis, ja nämä sivusta

    Äänestä

Kyllä me syötiin ne suklaasydämet, ja oli hyviä. Avokki samaa mieltä vaiks kränääkin tuossa. Terv: J & K

Äänestä
  • Siis hyi olkoon, mistä te tiiätte mitä niihin on upotettu?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siis hyi olkoon, mistä te tiiätte mitä niihin on upotettu?

    Ei me tiedetäkkään mut hyvii silti oli,kiitos vaan.

    Äänestä

Ollaanhan me niitä suklaita maisteltu ukkkosi kanssa ihan kahdestaan, sulatettiin ja leviteltiin pitkin vartaloitamme, olisitpa ollut kärpäsenä katossa.

Äänestä
  • Etpä ole ainoa, vaikka niin luulet

    Äänestä

  • 😂😂

    Äänestä

Taasko tää maalaus on alkanut? En välitä, eikä ole tarvetta.

Äänestä
  • Ai jaa, näyttäisi kuitenkin siltä että välität koska vastasit 😏

    Äänestä

No nähdään aina sillon kun pystytään. Meillä on jouluksi suunnitelmia, kahden keskisiä.

Äänestä

Otan yhteyttä taas kun hänellä ”vapaammat vedet”.

Äänestä
  • Sivusta vaan ihmettelen että miksi haluat jonkun ukkomiehen noin kipeästi?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sivusta vaan ihmettelen että miksi haluat jonkun ukkomiehen noin kipeästi?

    Taitaa tämä mies haluta toisen...

    Äänestä

Oletko noin mustasuknen, mielikuvitus miehestäsi? Ja kelle Slle?

Äänestä
  • Seijalle, aloittaja hänen K-miestään himoaa.

    Äänestä

  • No voi juupeli typerys, ei sitten tullut mieleen, että koko tarina ässineen on yhtä trolliurputusta..

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No voi juupeli typerys, ei sitten tullut mieleen, että koko tarina ässineen on yhtä trolliurputusta..

    ihme hilperttejä olette kaikki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Laittaisit ukolleni niitä sydämiä niin et häntä tule saamaan tässä elämässä, etkä seuraavassakaan mutta pakkohan sitä on jotain ilmaiseksi antaa kun ei muuta voi.... ja tämä S lle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu