Suuri yllätys on kun 50 tuhannen Premium autossa ei ole sisällä takana minkäänlaista valoa vakiona! Siis ei lukuvaloa katossa ollenkaan. Kun avaa takaovet ja laittaa/ottaa tavaraa penkille, varsinkin mustan sisustuksen kanssa ei näe yhtään mitään mitä penkeillä on. Samoin takana ei voi lukea mitään ilman otsalamppua.
Käsittämätön moka maahantuojalta/valmistejalta.
Luulin että mun autosta tuo on unohtunut mutta selvisi että se on oikeasti näin eikä pelkkää valoa saa edes jälkiasennuksena.
Volvo XC40 TwE, ei valoa takana lainkaan
18
393
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän tuollaista mallinime ole olemassakaan?
- Anonyymi
Volvo Twin Engine, eli hybridi XC40.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Volvo Twin Engine, eli hybridi XC40.
Tarkkuuta aloitukseen, kiitos, mikä varustemalli pakettilla auto on, Momentum, R-Design, vai Inscription?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarkkuuta aloitukseen, kiitos, mikä varustemalli pakettilla auto on, Momentum, R-Design, vai Inscription?
Business Inscription.
Eli Business-malli ja takamatkustamo täysin pimeä. Käsittämätöntä!
T: Aloittaja
- Anonyymi
Se on näitä focusin jälkiperintöjä, että takasisävalo puuttuu
- Anonyymi
Tuo malli on suunniteltu vuosia sen jälkeen kun Ford yhteistyö loppui, eli huonon provon laitoit.
- Anonyymi
Ei vastausta mikä varustetaso jne... eli oli provo jälleen.
- Anonyymi
Mulla momentum, siihen piti ottaa sisätilojen high level tai joku hienolta kuulostava varustepaketti, sillä sai taakse valon. Samalla tuli valaistut penelit, eli se alumiininen lista apukuskin puolella.
Olen samaa mieltä että älytöntä rahastusta tämän hintaisessa autossa.- Anonyymi
Vain vaarit ostaa karvalakkeja ja suomalaiset setämiehet.
- Anonyymi
ensin ostaa perus mallin sitten ulisee että huono varustelu,voi helvetti näitä
- Anonyymi
Tokmannilta ottavalo, 2,99€
- Anonyymi
Olisit ostanut 60 tonnin PREMIUM Ravin niin siinä olisi ollut.
- Anonyymi
Ei oo ravistin mikään vaihtoehto, dieseliä ei saa, ainoastaa sellaisen säälittävän 2 litraisen vaparikoneen tai niitä höpöhöhö hybrideitä joilla ei saa edes vetää mitään. Ja onhan se helevetin rumakin.
- Anonyymi
10 000€ takavalo.
- Anonyymi
Minkäslaisia dieseleitä uusiin XC40:iin sitten saa?
- Anonyymi
D4 ja D5 ja polestarin softa jees
- Anonyymi
Ei saa enää dieseliä XC40, vuosi sitten poistui mallistosta.
Bensakoneita ostettava, tai lataushybridejä, nelivetoista ei saa hybridinä.
Ainoastaan huonoja vaihtoehtoja itselle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei saa enää dieseliä XC40, vuosi sitten poistui mallistosta.
Bensakoneita ostettava, tai lataushybridejä, nelivetoista ei saa hybridinä.
Ainoastaan huonoja vaihtoehtoja itselle.Sähköauto löytyy myös.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait823456Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso41524Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani51302- 261186
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es47846Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70842Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t32782Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä47780Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60754Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4727