Niin, onko tietoa, miten tämä koinistien maanpäällinen paratiisi ja Uusi Eeden etenee? Viimeisin tieto, mitä löysin on Jari-Tommilta helmikuulta:
”One Village-projekti etenee Venäjällä. Tavoitteena on rakentaa oma "kylä" ONE:n omistajille/käyttäjille. Kadut nimetään One-ekosysteemin mukaan mm. Merchant, Diamond, Ruby street jne. ja ONE käy maksuvälineenä "kylän" kaupoissa.”
Olen hiukan huolestunut, koska nuo pari Oligarkin murhaa ovat nostaneet epäilyn, ettei nyt ole välttämättä hauskaa olla venäjällä rikas ja vaikutusvaltainen, kuten koinistit.
One village?
Anonyymi
1
52
Vastaukset
- Anonyymi
Joo tämä on krimin niemimaalla. Lahkolaiselta katkotaan one muna ja laitetaan kaulaan oneketju. Sitten one laivalla viedään seuraavaan satamaan louhimaan one kalliosta one malmia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774652- 1801957
- 1241630
- 1341202
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848