Mies, toteuttaisitko fetissini ja leikkaisit hiukseni?

Anonyymi

Saman fetissin omaavaa tuskin löytyy, mutta löytyykö miehiä jotka pitävät ylipäätään lyhythiuksistista ja jopa siilitukkaisista naisista?

Olen 25 vuotias nainen etelä-Suomesta. Olen aina ollut hyvin tyttömäinen ja panostan kovasti ulkonäkööni. Vientiä on tähän asti riittänyt, mutta pelkään, että lyhyt hiuksisena miehet ei enää pitäisi minua viehättävänä.

Olen aina kiihottunut toisten naisten hiustenleikkuusta ja ajelusta. Aikuisviihdettä katsoessani katson mieluiten siilitukkaisia tai kaljuja naisia ottamassa suihin tms.

Omia hiuksiani en ole koskaan lyhentänyt lyhentämismielessä, mutta viime aikoina ajatus lyhyistä hiuksista on alkanut viehättää.

Haluaisin joskus löytää miehen, joka mielellään leikkaisi hiukseni minun ollessa alasti tai jopa seksin yhteydessä. Myös kokonaan kaljuksi ajelu olisi ihana kokea, jos löytyy mies joka pitää siitä myös.

10

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä tykkään😍 kuulostaa hyvälle

    • mielelläni osallistuisin , kaljuna itekki. :)

      • Nainen on kiihottava ilmsn hiuksiakin


      • Onko sulla kik sovellusta


    • Et varmaan miehen kikkiä kysele?

      • Anonyymi

        En kyllä


    • Anonyymi

      Olen tähän asiaan täysin perehtynyt tekstisi kautta ja olen valmis miesystäväksesi. Ensin pitää vain ostaa hiustenleikkuukone!

    • Anonyymi

      Moi, käviskö hoitaa samalla posliiniksi alapään karvoitus? Sit suuseksi ja sormituntuma olis taivaallista.

    • Anonyymi

      olen hullu m53

    • Anonyymi

      Ehkä enemmän kiihotun miehestä joka haluaa leikata hiukseni. Se, että tekisin sen miestä miellyttääkseni on se juttu.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      42
      4935
    2. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      18
      3656
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3453
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      101
      2808
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      86
      2680
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      30
      2630
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      16
      1703
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1546
    9. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      201
      1438
    10. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      152
      1321
    Aihe