Antin autokoulu

Anonyymi

Onko kokemusta Antin autokoulusta? Pitäisi saada B-kortti mahdollisimman edullisesti Espoossa. Entä Meilahden autokoulu? Paljonko ajotunteja keskimäärin tarvitsee, jos ei kokemusta aiemmin? Onko simulaattorista paljon hyötyä? Kaveri lupasi myös opettaa auton hallintaa omalla autollaan, voin kokeilla sitä jossain. Mitä muita autokouluja suosittelette?

8

5533

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole kokemusta mutta kerron suoraan, että niistä kavereiden opetuksista ei ole mitään hyötyä ellet sitten pysty harjoittelemaan tuntitolkulla.

    • Anonyymi

      Kierrä tuo Antin Autokoulu hyvin kaukaa

      • Anonyymi

        Samaa miältä. Ei menny inssi läpi ku en ottanu ikeneen inssiltä.

        Aapo 19v


    • Anonyymi

      Nostelen tätä ketjua, kun kiinnostaa täsmällisesti samat kysymykset kuin aloittajaa.

    • Anonyymi

      Ei kannata opettaa laittommasti-opetuslupa ja poljin autoon. Tai liikenneopettajalupa.

    • Anonyymi

      Kuka on nykyisin Antin Autokoulun opetustoiminnasta vastaava johtaja ? Ei käy nettisivuilta ilmi.

    • Anonyymi

      Surkein autokoulu, en suosittele kenellekään. Ainoa yhteystieto on kännykkänumero jollekin nuorelle, joka ei osaa vastata mihinkään kysymyksiin. Yhteyden saaminen ja sähköposteihin vastaaminen kestää luvattoman kauan.
      Opettaja joka mulle sattui, on itserakas m****u, vaihdoin ensimmäisen tunnin jälkeen toiseen autokouluun, siellä kaikki sujui hyvin.

    • Anonyymi

      Antilla oli ainakin joskus huoneentaulu. Se oli hyvä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      109
      2710
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1724
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      15
      1710
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      261
      1591
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      9
      1552
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      26
      1256
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      26
      1135
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1052
    9. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1022
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      81
      1015
    Aihe