Laskin äsken, että yhdeksän ensimmäistä aloitusta sisälti Martinan, joten on tämän hetken ykkös julkkis.
Tämä on kymmenes ketju Martinasta.
27
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Martina on Suomen kaunein ja suosituin julkkis ei siitä mihinkään pääse. Sohvi faneille tietysti ikävä asia.
- Anonyymi
Sofia on herttainen, kaunis, naisellinen Maraan vertattuna, Sofialla siro jalka jossa korkkarit näyttää kauniilta eikä pukeudu pikkumekkoon ja lenkkateihin yvtäaikaa.
- Anonyymi
Miten mahdollista, et Martinasta ollaan näin kauhean kiinostuneita. Jos hän olisi pieni lihava ja ruma, kukaan ei häntä kommentoisi. Ei ole helppoa olla kaunis ja julkkis henkilö suomessa. On niin paljon julkkis naisia, hyvin menestyneitä myös ja kauniita, miksi he eivät ole kenenkään kommenteissa.
- Anonyymi
Marokkolaisen faneja koettelee kun Martinalla menee hyvin.
- Anonyymi
Aina tarvitaan joku julkisuuden pelle jolle voi nauraa, Mara täyttää nämä kriteerit kyllä ylivoimaisesti parhaiten tällä hetkellä. Ei kyllä varmaan itse tajua sitä mutta onko sillä väliä. Kunhan sirkushupia kansalle riittää.
- Anonyymi
Tämä kommentti oli parasta mitä täällä on kirjoitettu ja niin totta.
- Anonyymi
Ei nää kyllä siltä yksikään näytä et hänelle naurettaisi , vaan todella vihaisia ja kademielisiä lähes kaikki. Tietenkin erikseen on nää hänen ihailijansa, niitä on todella paljon myös.
- Anonyymi
😂😂😂😂😂
- Anonyymi
Toimintapiiriläisiä harmittaa kun Martinalla on töitä, rahaa, ystäviä, lapsia, parisuhde jne.
- Anonyymi
Aina on myös jokaisella menestyvällä julkkiksella kateellisisia lauma, jotka muistelee aamusta iltaan vanhoja asioita. Martina on kiinostava persoona ja sille ei voi mitään.
- Anonyymi
VOE MAHOTON. OLIPA KIINNOSTAVA TIETO. HUOH... TEITÄ... HALOO
- Anonyymi
2018 haastattelussa sanoi, PT koulutus jäi kesken.
- Anonyymi
No tulihan se totuus vihdoin, eli PT on ihan höpsistä juttu, sekin oli liian vaativaa. Kuitenkin esiintyy PT:nä 🙄
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No tulihan se totuus vihdoin, eli PT on ihan höpsistä juttu, sekin oli liian vaativaa. Kuitenkin esiintyy PT:nä 🙄
Liitteessä kertoo valmistuneen 2000-luvun alussa, elikkä on hänellä koulutus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Liitteessä kertoo valmistuneen 2000-luvun alussa, elikkä on hänellä koulutus.
2018 kertoo itse (löytyy googlettamalla), että koulutus (PT) jäi kesken työkiireiden vuoksi.
- Anonyymi
Kohujulkkis on aina Kohujulkkis mitä sitten tekeekin.
Aina mokaa miksei puhu totta niinkuin asiat ovat? On tainnut jo saada äidinmaidossa opit.
Kyllä tämän parivaljakko Aitolehtien käänteissä riittää ihmettelemistä, kun nimistä lähtien on kaikki vaihdettu. - Anonyymi
Ei taida muistaa enää mitä on missäkin jutussa kertonut.
- Anonyymi
Kannattaisi kysyä täältä kaikki, kun on niin monta Martina asiantuntijaa kommentoimassa. 9 vuotta, salarakas, pahoinpitelijä jne. 😂😂😂😂😂😂
- Anonyymi
Jos puhuu muunneltua totuutta, niin helposti sekoilee jutuissa. Voiko tähän ihmiseen yleensäkään luottaa?
- Anonyymi
Noin epävarmalta hv valmentajalta ottaisi ikinä valmennusta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noin epävarmalta hv valmentajalta ottaisi ikinä valmennusta.
Tuksu kakkonen, kun on kaluttu aikansa niin unohdetaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuksu kakkonen, kun on kaluttu aikansa niin unohdetaan.
Hiipumisen merkkejä jo näkyvissä....
Esko rahastaa lapsen avulla aika köyhää on.
- Anonyymi
Eiköhän tämä kouluttamaton kohumissi pidä ihan itse huolen, että jatkuvia kohuja riittää. Salarakas, alastonmalli, pahoinpitelijä, rattijuoppo, etiketistä tietämätön häävieras jne näitä riittää.
- Anonyymi
Minkäs voimme kun nainen on niin suosittu, tulkaa perässä jos pystytte.😂
- Anonyymi
Tulkaa? 🙄
- Anonyymi
Ihanaa lukea kun Martina on onnistunut noin hyvin elämässään, kaikki niin hyvin 😊
Huomaa siitä, kun joka ketjussa louskutetaan samat vuosia vanhat asiat ja mikään ei muutu.
Hyvä kuitenkin huomata, ettei Martina unohdu koskaan.- Anonyymi
Onnistunut? Millä sen mittaat? ?
Ei sovi esikuvaksi ja oppisi puhumaan niin kuin asiat ovat oikeasti. Elää omassa kuplassaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362161Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642002Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363871663Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73895
- 27889