Mieheni pää kipeytyi noin kuukausi sitten. Eihän siinä mitään, käsi ja rannekin on kipeä. Mutta nyt oma pääni on ollut myös kipeä ja molempien kipu tuntuu lähtevän niskasta, munulla leviää myös ohimoille. Buranasta on vähän apua, jamlin Panacodista.
Olemme muuttaneet uuteen asuntoon keväällä ja mietin että voisiko kämpässä olla jotain vikaa? Hengistystieoifeita ei ole. Kipu ei hellitä muualla ollessa, kevälyllä jonkun verran.
Mietin tässä että kannattaako tämän perustaa ryhtyä tutkimaan laattojen vesieristyksen alta. Porareikämittaus tehtiin, mutta laattamies niin kelvoton, etten ihmettelisi jos olisi sörkkinyt näyteputkia enne mittarimiehen paikalle saapumista.
Jatkuva päänkipu, vika asunnossa?
Anonyymi
2
130
Vastaukset 2
- Anonyymi
Passita se miehesi neurologisiin tutkimuksiin, hänellä voi olla aivokasvain koska oireilee jo kädessäkin.
Sinulla itselläsi on jännityspääsärky, tullut oireena huolestuneisuudellesi.- Anonyymi
Kiitos. Hieronta auttaa tähän omaan pääkipuuni. Tuskin sitten hometta, onneksi en ole repinyt laattoja irti. Nyt pitäisi löytää jumppaohjeita, kipu on todella rasittava. En voi kuitenkaan käydä hierojalla joka päivä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761550
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.100758En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25493