Onpa hyvät pizzat ja asiallisia ovat paikan pitäjätkin:)
Pizzeria Alanya
9
1200
Vastaukset
- Anonyymi
Kätevä alusta, kun voi mainostaa tuotteitaan ilmaiseksi.
- Anonyymi
Kepapista tiedä, kun en moista juurikaan syö. Hyvät pitsat alanyassa kyllä on ja palvelukin kohteliasta. Makkaraperunoita en suosittelisi ja salaattipöytää voisi vähän päivittää.
- Anonyymi
Kun Alanya alkaa laittaa pizzan päälle tuoreita kasviksia esim. paprikaa säilykepaprikan sijasta, niin minäkin liityn asiakaskuntaan.
- Anonyymi
Käyn vain sellaisissa paikoissa joissa voin olla varma,että ihmiseritteitä ei ole sattumalta joutunut tarjolle.
- Anonyymi
Tosi hyviä Pizzat, Savonlinnan parhaat ja palvelu hyvä.
- Anonyymi
Kuha selevitään koronasta, niin jospa Alanyakin olisi keretty freesata valosammaksi, ja päästäs nauttimaan myös uudistetuista pizzoista.
Ja kannattamaan kyläläistä yrittäjää. - Anonyymi
kellarpellon ja aholahden vanhaan kaupan tiloihiin uusi pizzeria 2022
- Anonyymi
Jess! Loistava uutinen. Nyt kaikki mukaan herkuttelemaan.
- Anonyymi
Ai missä oli vanha k marketti?👌
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724486Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673615Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1621911Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261818Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991485Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341031Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18970en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va122922Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235883