Jo nuorena tykkäsin olla rosvo ja poliisi tai inkkari ja länkkäri leikeissä se "pahis" joka otettiin kiinni ja sidottiin tai kytkettiin leikkikäsirautoihin. Rakastin jo silloin olla sidottuna mutta vielä silloin en tajunnut että se oli jotain mistä tulisin pitämään aikuisenakin.
Rakastan kahleita, köysiä ja sitomista, lateksia, pissa / peppuleikkejä, siveysvälineitä... tykkään vähän kaikesta :D Erotiikan sekakäyttäjä, ei muuta säännöllistä lääkitystä :D Olen se alistuva osapuoli tai haluaisin olla se "orja" jota vaimo/tyttöystävä pitää omaisuutenaan ja kohtelisi sen mukaan.
Unelmissani eläisin parisuhteessa jossa kinkyily olisi jollain tapaa elämäntapa eikä vain satunnainen sunnuntai harrastus. Eli kun esim tulisin töistä kotiin niin laittaisin ruuan valmiiksi tai tekisin joitain muita kotitöitä kuten normaalissakin parisuhteessa ja sen jälkeen lukitsisin itseni häkkiin tai käsiraudoilla vuoteeseen ja jäisin odottamaan "sinua". Olisin aina kytkettynä siveysvälineeseen jonka saisin auki vain silloin kun tarvitsisit penistäni. Alakerrassa meillä voisi olla vaikka oma pieni selli jossa minua "säilytettäisiin" vaikka silloin kun olet kavereiden kanssa risteilyllä tai viettämässä viihde iltaa kavereiden kanssa.
Mutta joo... saahan sitä haaveilla eikä haaveet maksa mitään :)
BDSM elämätapa haave
1
82
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 68577
- 104574
- 54537
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.48503- 47437
