Jo nuorena tykkäsin olla rosvo ja poliisi tai inkkari ja länkkäri leikeissä se "pahis" joka otettiin kiinni ja sidottiin tai kytkettiin leikkikäsirautoihin. Rakastin jo silloin olla sidottuna mutta vielä silloin en tajunnut että se oli jotain mistä tulisin pitämään aikuisenakin.
Rakastan kahleita, köysiä ja sitomista, lateksia, pissa / peppuleikkejä, siveysvälineitä... tykkään vähän kaikesta :D Erotiikan sekakäyttäjä, ei muuta säännöllistä lääkitystä :D Olen se alistuva osapuoli tai haluaisin olla se "orja" jota vaimo/tyttöystävä pitää omaisuutenaan ja kohtelisi sen mukaan.
Unelmissani eläisin parisuhteessa jossa kinkyily olisi jollain tapaa elämäntapa eikä vain satunnainen sunnuntai harrastus. Eli kun esim tulisin töistä kotiin niin laittaisin ruuan valmiiksi tai tekisin joitain muita kotitöitä kuten normaalissakin parisuhteessa ja sen jälkeen lukitsisin itseni häkkiin tai käsiraudoilla vuoteeseen ja jäisin odottamaan "sinua". Olisin aina kytkettynä siveysvälineeseen jonka saisin auki vain silloin kun tarvitsisit penistäni. Alakerrassa meillä voisi olla vaikka oma pieni selli jossa minua "säilytettäisiin" vaikka silloin kun olet kavereiden kanssa risteilyllä tai viettämässä viihde iltaa kavereiden kanssa.
Mutta joo... saahan sitä haaveilla eikä haaveet maksa mitään :)
BDSM elämätapa haave
1
62
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018894- 695855
- 245447
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni465337Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv395182Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h915096- 624583
- 434257
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on543575- 493235
