Uutisissa kertoivat "näkemyksiään". Samaa jaarittelua kuin aina ennenkin. Vapaavuorella jotain asiaa. Kaikkia kiinnostaa vain valta. Normaalia urheilupoliitikoille ja liittojen byrokraateille.
Olympiakomitean ehdokkaat
Anonyymi
3
92
Vastaukset
- Anonyymi
Judoliittohan ilmoitti jo julkisesti meidän kaikkien judokoiden yhteisen kannan, joten ole hiljaa ja tue Rahkamoa.
- Anonyymi
Rahkamo sanoi että terävimmälle kansainväliselle huipulle pitää päästä. Ketä nyt sellaisen eteen kiinnostaisi työskennellä että olisi aikuiselle kilpaharrastajalle Suomessa jotain? Tärkeintä on päästä jakku päällä ulkomaille kisoihin tekemään suhdetoimintaa.
- Anonyymi
Mediasta voi seurata vaaleja joka päivä. Näkee mitä sisäpiirin poliittista peliä Olympiakomitea ja olympialajien liitot on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017403
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?784913- 794809
- 1324218
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan83008- 522639
- 402541
- 462186
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102181Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211820