Yläasteen Elämänkatsomus-oppikirjat opettavat nykyään lapsille, että miehetkin voivat synnyttää nykyhallituksen aikaan. Ahaa...hmmm...!
Nyt on noussut kohu Tampereella, kun yliopisto opettaa korkeasti koulutettaville huippuihmisille, että miehilläkin on kuukautiset, ainakin voi olla kuukautiset!
Opiskelija on kyseenalaistanut tämän virallisen totuuden ja sen seurauksena opiskelija on erotettu kurssilta.
https://www.suomenuutiset.fi/opiskelija-kyseenalaisti-yliopiston-opetuksen-miesten-kuukautisista-seurauksena-somekohu-ja-akkilahto-kurssilta/
Pohjois-Koreassakin opetetaan lapsille, että Kim Jong-il ei ulostanut eikä virtsannut, oli niin hyvä sosialisti ja demokraatti, huippumies!
Onko täällä meidän asuinalueellamme Satakunnassa, Porissa, miehiä, jotka tarvitsevat Tampaxeja tai muita tukkoja kuukautisvaivoihinsa?Onko miehillä kuukautiskalenterit?
Tämä asia pitäisi nyt selvittää. Onko miehiä, joilla on ollut kuukautiset? Totuutta haetaan.
Terveisin "Lääketieteen opiskelija"
Miehilläkin voi olla kuukautiset, vai kui...?
18
78
Vastaukset
- Anonyymi
Miesten kuukautiset eivät kai ole nykyhallituksen syytä.
Ei myöskään missään opeteta,että miehet voivat synnyttää ainoastaan nykyisen hallituksen toiminta-aikana.
Miesten synnyttäminen on lähinnä teoreettinen, koska niitä on ollut maailmassa vain yhden käden sormilla laskettava määrä.- Anonyymi
Yksikään mies ei ole synnyttänyt koskaan eikä yhdellekään miehelle ole tullut koskaan kuukautisia!
Tätä harhaoppia iskevät pentujen kalloon huumehörhöpunavihreät.
Kokoomus on nyt vihreiden tavoin vaatimassa huumeiden käyttöä vapaaksi. Tämä kansa on jo tarpeeksi pöljää ettei hunttaa kannattaisi enempää sekottaa.
- Anonyymi
"Pohjois-Koreassakin opetetaan lapsille, että Kim Jong-il ei ulostanut eikä virtsannut, oli niin hyvä sosialisti ja demokraatti, huippumies!"
-
Selvisi sitten miksi se ukko on niin paisuksissa?- Anonyymi
Muutama suomalainenkin poliitikko ehkä samasta syystä turvoksissa?
- Anonyymi
Biologian mukaan mies ei voi synnyttää eikä miehellä voi olla kuukautisia!
- Anonyymi
Biologia ei ole täydellistä.
Synnyttäneet miehet ovat tiettävästi muuttaneet sukupuolta ja ovat synnyttäessään sukupuoleltaan miehiä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Biologia ei ole täydellistä.
Synnyttäneet miehet ovat tiettävästi muuttaneet sukupuolta ja ovat synnyttäessään sukupuoleltaan miehiä.Biologisesti edelleen naisia mutta kuvittelevat olevansa miehekkäitä miehiä,
kun maastohousuissaan ja kettingeissään räkivät ympäriinsä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Biologia ei ole täydellistä.
Synnyttäneet miehet ovat tiettävästi muuttaneet sukupuolta ja ovat synnyttäessään sukupuoleltaan miehiä.Jos nainen leikkaa tukkansa pois ja alkaa käärimään sätkiä, ajaa rekkaa ja kiroilee niin hänestä nykytiedon mukaan on tullut mies.
Kun tälle rekkakuskille tulee kuukautiset niin johtopäätös on se, että ”miehille tulee kuukautiset”!
Joopa joo...on tämä yliopistokoulutus korkeatasoista. Työnantajat arvostaa näitä korkeasti koulutettuja huippuasiantuntijoita.
Kannattaa tällaiseen koulutukseen satsata verorahoja. Saadaan työpaikoille asiantuntijoita, korkeastikoulutettuja akateemisia, heh...heee...Suomi nousuun ja työmiehille Tampakseja!!! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos nainen leikkaa tukkansa pois ja alkaa käärimään sätkiä, ajaa rekkaa ja kiroilee niin hänestä nykytiedon mukaan on tullut mies.
Kun tälle rekkakuskille tulee kuukautiset niin johtopäätös on se, että ”miehille tulee kuukautiset”!
Joopa joo...on tämä yliopistokoulutus korkeatasoista. Työnantajat arvostaa näitä korkeasti koulutettuja huippuasiantuntijoita.
Kannattaa tällaiseen koulutukseen satsata verorahoja. Saadaan työpaikoille asiantuntijoita, korkeastikoulutettuja akateemisia, heh...heee...Suomi nousuun ja työmiehille Tampakseja!!!Työnantajathan eivät noita asiantuntijoita välttämättä arvosta, mutta akkamafia on julkiselle sektorille rakennellut sellaisen imperiumin että rahaa joudutaan lainaamaan ulkoa koko ajan lisää jotta tuo hiivakirnujen tivoli saadaan rahoitettua.
Jos julkisella sektorilla joskus alkaa puhdistukset, on ne syytä aloittaa vajakkiakoista. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Biologia ei ole täydellistä.
Synnyttäneet miehet ovat tiettävästi muuttaneet sukupuolta ja ovat synnyttäessään sukupuoleltaan miehiä.Ei onnistu silti
- Anonyymi
Ummetusta pukkaa. Oliko Levolac hyvä apu ?
- Anonyymi
Toilaxia purkki ja pottu Resilaria, irtoaa paineella ja kierteellä.
Muista suojata tapetit.
- Anonyymi
Voiks men kyykylle naapurin terasille.
- Anonyymi
Kyllä se biologia pitää paikkansa! Mies on mies ja nainen on nainen! Näin helppoa se on!
- Anonyymi
Ja jos ei ole mies tai nainen on joku muu.
Ei näin yksinkertainen asia pitäisi olla niin vaikea kuin se joillekin on.
- Anonyymi
Kyllä miehille voi tulla kuukautiset, Esioireina siihen ovat taskuparkkeerauksen vaikeutuminen, vaikeus löytää sopivia vaatteita ja lisääntynyt itsensä peilailu..
- Anonyymi
Mä luulin, että mulla on kuukautiset jo monta vuotta, mutta ne olivatkin vuotavat peräpukamat.
Käytin jo siteitä monta vuotta, kunnes huomasin, että tamppooni on paras apu peräpukamiin.- Anonyymi
Etkö ajatellut sinulla olevan monivuotiset, kun kestokin oli monivuotinen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413938Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3583054Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt141988Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101695Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41129- 71974
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar49904Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23841- 71829
- 44794