Siepin mielikuvituspoikaystävä

Anonyymi

Alkaa vaikuttaa aika säälittävältä tuo sara siepin pakkomielle poikaystävään. hän julkaisee säännöllisesti postauksia joissa vihjailee epämääräisesti tähän mielikuvitusmieheensä: usuttaa faninsa esittämään henkilökohtaisia kysymyksiä ja kiemurtelee sitten muka vaivautuneena kun kysymys koskee seurustelusuhteita, julkaisee kuvia romanttisista kattauksista kahdelle, yötaivasta vasten kohotetusta samppanjalasista ja tunkee ne täyteen sydämen kuvia ym. vastaavaa. Kaikessa hän vihjailee tähän salaperäiseen miesystäväänsä.

Ja samaan aikaan pikkusisar julkaisee omassa galleriassaan kuvan, joka paljastaa että juuri hän onkin ollut tuo salaperäinen illallisseuralainen.

Aika kökköä, sieppi!

10

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On sulla hyvä mielikuvitus! Sara pärjää hyvin omillaan eikä vaikuta mitenkään epätoivoiselta miehen perään. Ne jotka on seurannut Saraa vähän kauemmin osaa kyllä lukea Saran instaa ja Sara ei todellakaan vihjaile mitään miesjuttuja siellä koska insta on hänelle työväline eikä halua seiskaan mitään juoruja.

      • Anonyymi

        Sara hakee tuollakin miesten huomiota. Kaipaa hirveästi kehuja ja miesten välistä kilpaleikkiä hänestä.

        Luulee olevansa nokkela teksteillään, mutta on ne kuvatekstit sellaista aivotonta typerää pintahelinää. Saran lempiohjelmakin on Tempparit :>


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sara hakee tuollakin miesten huomiota. Kaipaa hirveästi kehuja ja miesten välistä kilpaleikkiä hänestä.

        Luulee olevansa nokkela teksteillään, mutta on ne kuvatekstit sellaista aivotonta typerää pintahelinää. Saran lempiohjelmakin on Tempparit :>

        Samaa vedätystä kuin martinalla, sormes sormus muutama päivä, si luetaan täältä saiko vedätystä aikaan, noloa


    • Anonyymi

      Jos se Lucas kuitenkin on läheinen....
      Nuori komistus hyvästä perheestä

    • Anonyymi

      Sara siis virittelee hunaja ansaa???

    • Anonyymi

      Kaunis nainen, ottajia on.

    • Anonyymi

      Outo aloitus. Seuraan Saraa ja en ole ollenkaan huomannut aloittajan oletusta. Aloittaja siis stalkkaa pikkusiskoa?

      • Anonyymi

        Naisten kanssahan tuo hupakko juhlii vähän väliä. Jos mies tekisi noin miesten kanssa, niin heti vedettäisiin johtopäätös suuntautumisesta. Sara on aika yksinkertainen.


      • Anonyymi

        Taidat olla sika tyhmä, hyväuskoinen ja sinisilmäinen, mikäli et ole Siepin kuvioita jo huomannut! On olevinaan nokkela, mutta aika Läpinäkyvää ja todella epätoivoista tuo Siepin touhu alkaa jo olla. Biologinen kellokin raksuttaa jo aika tiiviiseen tahtiin kun tämä ikäneito siirtyy ensi vuonna jo neljännelle vuosikymmenelleen!


    • Anonyymi

      Siitä puhe Mistä puute.

      Kyllähän Sieppossaara miehiä saisi mutta kun kuvittelee olevansa vähän tasokkaampi ja ne tasokkaimmat miehet taas eivät Bb-siepon kaltaisesta tyrkystä huoli!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      154
      4116
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      401
      3164
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2088
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1755
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1158
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1013
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      995
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      24
      911
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      886
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      71
      869
    Aihe