Hyhhy. Tässä koronan aikaan tullut nähtyä muutamat turskat sossun luukulla jonottamassa. Meni hehku toimia alalla, kun tajusin millaisille tyypeille sitä haarojaan oikein levittelee!!!
Turskat sossun luukulla
17
664
Vastaukset
- Anonyymi
Varmasti tämä säkylän kokki on yksi sossun asiakas.
- Anonyymi
Sinähän sen tiedät kun olet kokin aisuri mies
- Anonyymi
Korkki kiinni, Lööperi!!
- Anonyymi
Huorien stalkkaaja on yleensä myös tällainen työtön sossun luukku turska. Heillä kun on liikaa aikaa. Työkkäri ei pidä kiireisenä.
- Anonyymi
Tais nalli napsahtaa omaan nilkkaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tais nalli napsahtaa omaan nilkkaan.
Sirun nilkkaan 😎
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sirun nilkkaan 😎
Nshkapalli napsahtaa
- Anonyymi
Turskan kanssa parhaiten maistuu sipulivoikastike ja uudet perunat!
-FantasyOfAllium
P.s. Purjosilppua puoleen hintaan, osta omasi jo tänään!- Anonyymi
Turskat ei löydä vaimoja, jotka heille kokkaisi. Ovat niin säälittäviä miehiä.
- Anonyymi
Miksipä eivät kävisikin sossunluukulla kun sieltä saa heti roppakaupalla avustusta nimenomaan huorien liiketoiminnan tukemiseen.
- Anonyymi
Huora levitti haaransa ja tuli hyhhy.
- Anonyymi
Meministi miehenkin persereikä on arvokas.
- Anonyymi
Ette tiedä ihmisten taustoista mitään, puratte vain katkeruuttanne yhteiskunnan heikko-osaisiin. Häpeällistä
- Anonyymi
Mitä sä siellä sossussa teit? Eikö pillu elätä?
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun694899KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1923840- 1883611
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?783279Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502979- 252004
- 241961
- 1851833
- 301696
- 431405