HPK=PRONSSIMITALISTI

Kyl olis uskonu et Hpk laittaa Jokerit pronssi peliin, mutta ei. No eiköhä Hpk Korjaa pronssia kumminki tänä vuonna.
3249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

onhan ihan kiva kun lukko hävis hpk:lle mutta KÄRPÄT ja SPORT on RAUTAA!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • RIKKOOKO POJAT JONKUN ENNÄTYKSEN KUN OVAT NAPANNEET NIIN MONTA KERTAA PRONSSIA

    Äänestä

  • man-legally kirjoitti:

    RIKKOOKO POJAT JONKUN ENNÄTYKSEN KUN OVAT NAPANNEET NIIN MONTA KERTAA PRONSSIA

    JOS HPK NAPPAIS

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HPK MESTARI 06 kirjoitti:

Kyl olis uskonu et Hpk laittaa Jokerit pronssi peliin, mutta ei. No eiköhä Hpk Korjaa pronssia kumminki tänä vuonna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu