raakkauteni. Anteeksi että yhteytemme on niin vahva, että houkuttelin sut tänne pöpilään ja sä mut. Hyvää yötä mies raakkain. Raakastan sua ja odotan vaan, että saisin tietää raakastatko sä myös. Näen sen susta kun nähdään. Toivon niin. Nukut jo tiedän, enkä ymmärrä miksi mä en nuku. Nyt nukun.
Raakas hyvää yötä
23
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin raskasta sua nainen. Sinä olet elämäni raakkaus. Saat anteeksi. Voisimmeko poistua täältä raakkas.
- Anonyymi
Voisimme mutta meidän pitää löytää ensin reitti toistemme kainaloon jotenkin tuolla ulkona. Mulla on kompassi jos sitä tarvitaan. Öitä nyt, nukahdan.
- Anonyymi
Miksi joudut odottaa?
- Anonyymi
Koska en tiedä minne hän katosi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koska en tiedä minne hän katosi.
Siinä saattaa sitten varmaan tovi mennä kunnes törmää uudelleen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä saattaa sitten varmaan tovi mennä kunnes törmää uudelleen.
Ei sitä voi tietää. Jää nähtäväksi. Musta tuntuu, että hän liikkuu vain autolla eikä siksi ole koskaan missään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei sitä voi tietää. Jää nähtäväksi. Musta tuntuu, että hän liikkuu vain autolla eikä siksi ole koskaan missään.
Oskari olematon, nollakatu nolla. Ajelee autolla ikuista ympyrää olematta koskaan missään :D
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oskari olematon, nollakatu nolla. Ajelee autolla ikuista ympyrää olematta koskaan missään :D
Kuulostaa häneltä tuo osku :)
- Anonyymi
Ketä kiinnosta. Mua ja tuota joka kommentin kirjoitti, ei ketään muuta. Ei pitäisi kiinnostaa sua mitenkään. Olet tyhmä kun et vieläkään tajua, että näitä ei kirjoiteta kaikille vaan yhdelle. paskan väliä mitä muut luulee.
- Anonyymi
Varmasti näkisit. Lukisit kuin avointa kirjaa. Kohtaamisiin siis!
- Anonyymi
Riemukkaita lukuhetkiä sulle ja aloittajalle ))
- Anonyymi
Niin luenkin. ja sä varmasti mua myös. Kohtaamisiin toivottavasti pian.
- Anonyymi
Kyllä yksi nainen minulta kysyi, mutta tämä ei ole se keskustelu foorumi, johon hän minut houkutteli.
Silti täällä olen hänen kanssaan kirjoitellut, tai sitten on vasta puolella ollut haamukirjoittaja.- Anonyymi
En mä nyt suoraan ole häntä houkutellut, että tulepa tuonne suomi24:lle, en oo niin rohkea. Houkuttelin sillä vahvalla yhteydellä, sellasta tarkotin.
- Anonyymi
Parempi vahva yhteys kuin ei yhteyttä ollenkaan.
- Anonyymi
Niin ja parempi vahva yhteys kun heikko yhteys.
- Anonyymi
Mitä anteeksipyytämistä siinä on.?
- Anonyymi
Ei kai mitään, mutta onhan täällä aika sekaisin osa jengiä.
- Anonyymi
Jaa raappahousu.
- Anonyymi
Mikä raappahousu? :)
- Anonyymi
Olispa yhteys johonkin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637