Hah silmät kiiluen, no matka menee mukavammin
Stebu hyvis vikas insta stories
Anonyymi
18567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ihan normaalilta näytti.
Et näköjään tiedä
Kyllä taas on vihreäsilmäinen kateudenpiru istunut ap: n olkapäällä 😈.
Oli muutes lentokentän viinaosastolla kuvattu. Leville menossako Soffan kanssa.
Toivottavasti tulee runsaasti some päivityksiä, me köyhät voimme ihailla kun "Suomen Kardashianit" lomailevat iloisina ja onnellisina. Isä varmaan otti tyttären lomalle mukaan viikonloppua viettämään? Meinaan kun julkisesti on ilmoittanut eron jälkeen keskittyvänsä lapseensa?
Taisi se yhden päivän tyttären heppastelua Hangossa jaksaa kun oli äiti auttamassa ja sitten pitikin jo illalla illastaa Sofian kanssa ja siitä matka jatkui stadiin. Että sellainen isä.
No, on Stefu marraskuussa enemmän tytärtään tavannut, kuin lapsen äiti. Stefun instassa ollut useita pätkiä tytön kanssa vietetystä ajasta. Äiti sen sijaan reissaa, eikä lapsiaan kaipaa. Ensin oltiin viikko Espanjassa, käytiin kotona olemassa peräti kaksi päivää ja sitten kymmeneksi päiväksi Dubaihin. Äiti oli 19 päivää poissa kolmen viikon sisään, ei kovin lapsirakas leijonaemo.
Käveli varmaan kentällä, taxfreen ohitse.
Martti taas uskoo universumiin ja nappasi Ispe& rotikka kortit instaan 😂😂😂
Meidän Levi. Me sinne kuulumme. Aina sama ase, että Steppuli sais viillot sydämeen, mutta eipä saa. Kyllä tää elämä vetää pidemmän korren, kuin hevosen paskaa kuvailla. Sohvi taas "sattuu olla samaan aikaan Termannin Levillä" Ei siis, että otan perääni vonkaavan sekakäyttäjän maksumieheksi, niin reissu on ilmainen, jopa plussalle vetää😳
Useampana päivänä oli tytön kanssa. Turha inistä.
Joopa joo "maailman paras isukki" ei saa arvostella rikasta isukkia, äitiä kyllä saa haukkua joka päivä täällä ja olla ilkeä niinkö? Oikein isukki itse aloitti haukkumisen Seiskassa mikä mies, yäk, osaisi edes hävetä, mutta ei. Montako päivää entäs iltaa/yötä on ollut vuoden 2020 aikana isukki arjessa? Ärsyttää tuon isukin puolustelijat.
ei elä pitkään
Siellä on hyvä vettä taas lärvit sekaisin, on siinnä kans parskunta täytyy myöntää.
Olet äidinkielen opettaja 👍
Silmät kiiluu kun muistelee kuumia löylyjä Johannan kanssa. Ei kun uusiksi ja sit odotetaan jo kihlajaisia.🔥
Johanna on pelannut itsensä pois. Tyhmyyttään.
Sininen valo hohtaa pimeässä.
Melkoista lasten kieltä aloittajalta....