PS on koko maan epäisänmallisin pokukka. Se näkyy seuraavasta.
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000007630258.html
"Perussuomalaisista maskia käyttää keskimääräistä harvempi, joskin heistäkin enemmistö eli 58 prosenttia."
Epäisänmaallisin
22
112
Vastaukset
- Anonyymi
Joku idiootti joka kylvää avauksia ammatikseen .
- Anonyymi
Mistä persut niitä maskeja saisivat, sillä eihän Anon rouva ehdi niitä neulomaan nakkikopin aukipidon viedessä rouvan kaiken ajan.
- Anonyymi
kuule, niitä saa kaupasta, käypä joskus katsomassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kuule, niitä saa kaupasta, käypä joskus katsomassa.
no eihän rahaton vassari nyt sentään.....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kuule, niitä saa kaupasta, käypä joskus katsomassa.
Minä kyllä saan ja olen saanut kaupasta, mutta kaikki persut eivät todennäköisesti saa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä kyllä saan ja olen saanut kaupasta, mutta kaikki persut eivät todennäköisesti saa.
Jospa niitä ei myydä velaksi?
- Anonyymi
Pietarin trollitehtaassa on perussuomalaisten työpaikat.
- Anonyymi
niinkö?? kerrotko välillä jotain faktoja noiden katkerien valheiden sijasta.
- Anonyymi
vihervasemmiston kivapuhettahan tuntuukin taas riittävän.
kertokaapa mikä se nyt taas noin pännii .... - Anonyymi
Pietarin trollitehtaassa on vasemmistolaisten työpaikat.
- Anonyymi
Vasujen koronasuoja on vanhan kommunistin kalsarit! Ne kun komuliini kietoo kärsänsä ympärille ,niin kaikki mikä kulkee läpi,niin tuhoutuu. Samalla voi palata ihanaan neuvostoaikaan ja nuuskia ihanaa sosialismia menneiltä vuosikymmeniltä. Maski desinfioidaan punaverilipun kanssa hauduttamalla uunissa lievässä lämmössä seuraavaa käyttöä varten...Pesu onkommunistien tapaan kielletty.
- Anonyymi
Emme tarvitsisi maskeja lainkaan, jos maahanmuuttajia ei olisi.
- Anonyymi
Näinhän se on, suojataksemme maahanmuuttajia kotoperäisiltä koronatartunnoilta joudumme nyt käyttämään maskeja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näinhän se on, suojataksemme maahanmuuttajia kotoperäisiltä koronatartunnoilta joudumme nyt käyttämään maskeja.
Piristää kummasti aamua kun lueskelee näitä idioottiperSSulien avautumisia. On tainnut jäädä pillerit ottamatta. Vaan eipä nekään taida enää auttaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
Jahas, sana trollikin on taas sääntörike..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ylläpito on poistanut tästä viestin sääntöjen vastaisena.
oma kielenkäyttönsä ihan luokatonta loanheittoa ja sitten sensuroi viestejä joissa mainitaan esim. niinkin ruma sana kuin nettipeikko?????
- Anonyymi
Kertoo ketkä ovat täyden valtion kontrollin ja ketkä vapauden kannalla. Aika surullista katsoa kun ihmiset radikalisoituvat tämän "tappavan viruksen" takia. WEF saa mitä haluaa ja pian syntyy diktatuuri.
- Anonyymi
Muista äänestää Lailaa.
- Anonyymi
Missä on tilasto, jossa kaikki poliittiset ryhmät olisi kartoitettu? En ole sitä nähnyt. Vai onko tääsää VALEUUTINEN, joka ei perustu tasapuoliseen tutkimusnäyttöön. Aina voidaan mustamaalata, kun on politisoitunut uutislehti. Kannattaa ajatella omilla aivoilla!
- Anonyymi
Persut haluavat aina vain pilata ihmisten elämän.
- Anonyymi
Haittaisänmaalliset persut pilaavat muutenkin suomalaisten maineen.
- Anonyymi
Sen huomaa helposti tällä palstallakin, että persut ovat suomalaisvastaisimpia.
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2734532Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673649Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1621938Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261839Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,3021499Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1351045Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18986en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va124938Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235885