Niin ihmettelen, mikset päästä tuota naista irti? Se on selvästi menettänyt mielenterveytensä. Tiedostan, että sille EI ei ole mikään sana, mutta silti.
Yritit irtautua loppukesästä, huomasin kyllä.
Yritit irtautua loppukesästä, huomasin kyllä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eiköhän täällä pyöri vain he, jotka eivät halua päästää irti, vaikka se nimenomaan sille mielenterveydelle olisi hyväksi. -sivusta
Onpi itse tänne roudannut.
Sitten ne tänne pistetyt täällä riitelee, rakastaa ja riutuu kimpassa eikä kukaan tajua että kaikki syö samasta kuormasta sillä välin kun voittaja menee tanssiaisten kuningattaren kanssa kotiin ja puikottaa sen tärviölle.
Tai jotain.
Hyi helvetti.
Oletko aivan varma tulkinnastasi? Ja eikö tämmöinen aloitus kaipaisi hieman enemmän tunnisteita?
Onpa harhainen aloitus taas, Mikä nainen ja mistä sä mitään tiedät. Päästäpä itse irti noista naurettavista kuvitelmistasi.
Harhoissaan puhelee. Toisten avioliitot ei kuulu sulle, piä vaan omastasi huoli, ettei paremmat vie!