Harry ja Meghan ovat hypänneet Netflixin kelkkaan. Kuinkahan tulevat kaudet ja varsinkin näiden kahden tarina tullaan käsikirjoittamaan näiden kahden kiiltokuva kiillottaen. Onko tämä askel kostoon? En yhtään ihmettele että hovi on huolissaan. Ehkä jo nykyinen kausi on valmistelua tulevaisuuteen. Miksi Harry on näin katkera? Aiemmin oli aina valjensä tukena hyväntuulisena ja hymyilevänä?
Crown sarjan tulevat kaudet?
3
139
Vastaukset
- Anonyymi
Siis nythän jo Harry kehui sarjaa..Oli sanonut että on hyvä kuvaus siitä kun velvollisuus laitetaan perheen edelle. Näin sitä vapautta haetaan, nyt ollaan Hollywoodin orjia..
- Anonyymi
Cordonin pätkässä toisteli Netflixiä, ilmeisesti euroopan entinen kuninkaallinen on nyt myyty Hollywoodille. Samalla tavalla lasta piti suojella medialta, mutta se myytiin Oprahille, kirja jota Murkle luki lapselle oli Oprahin kirjasarjasta.
- Anonyymi
Haastattelussa kertonut että oli pakkorako kun ei tullut muualta rahaa. Piti maksaa turvallisuudesta yms.
Kuinkahan paljon Megan pyörittää sirkusta taustalta. Ehdottanut sopimusta että tarjotkaa meille nyt, kun Harryn on pakko suostua. Miksi Netflix noin vaan tarjoaisi sopimusta ilman mitään vihiä siitä että voisivat alkaa moiseen hommaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "974399Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293273No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452360- 351368
- 10999
- 32996
- 25990
- 153985
- 6914
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12862