Siinä tapauksessa kukkakeppi saattaisi saada selkäsaunan Martinan MIEHELTÄ.
Stepuli ei uskalla enää sylkeä Martinaa päin
Anonyymi
3051
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Tämä Stefanin nöyryytys Martinaa kohtaan jätti häneen ikuiset jäljet, jotka ei unohdu, ehkä kannattaa olla Thermanin hyvin hissukseen Maran suuntaan.
Juu, kannattaa jauhonokan pitää keskisormi taskussa piilossa.
Ei taida tämä mies Suomeen tulla, ei ole vieläkään . Onko mies Maran, ei taida olla.
Treenattu kroppa on, muttei naisellisuutta. Irakilaiset naiset viehättäviä, kauniita tummasilmiä. Ja onhan mieheen liitetty julkisuudessa Ruotsissa nainen.
Ei ala tämä mies itselleen vaikeuksia saamaan Maran takia.
Onko Ahtisaarella mies? Mihin Eeva jäi?
Kyllä salasuhteiksi kelpaavat nämä blondit hyvin. Kova tahti on vaalentaa hiuksia eräillä...
Kukaan ei edes tiedä onko syntynyt Ruotsissa. Ainakin kauan on ollut siellä ja on todenäköisesti enemmän tavoiltaan ruotalainen.
:D :D :D Aamun naurut :D
Juu onneks ei ollu kahvikuppi tätä lukiessa kädessä ja kahvia suussa :D
Näin näyttää olevan, vaaleaksi irtohiukset piti saada, omat olivat kyllä järkyttävän ohuet otsalta ja harmaatakin näkyi, ikä alkaa näkyä !!!
Tavoiltaan ruotsalainen, no miten sen nyt ottaa, en menisi vannomaan näiden veljesten ruotsalaisia tapoja.
Mikä mies, tuskin on, muuta kuin pano kaveri.
Olen seurannut Martinaa kauan ja vuosi sitten syksyllä alkoi pikkuhiljaa vaalentaa hiuksia. Mistä se tiesi silloin tästä miehestä?
Ei helvetti Irakilaiset naiset isonenäisiä ja iso turpaisia, kyllä jos ne on kauniita voi taivas.
Siinä ei naisia kaivata kun mies alkaa seurustelemaan...
Siis vaalentaa irtohiuksia, omat ovat ihan mitättömät ohuet ja juuresta harmaata pukkaa.
Eiköhän tämä kohu kulje Ruotsiinkin ja lopulta tuon ukkomiehen vaimolle asti. Ukko lentää pihalle ja samalla saldo romahtaa ja Maran rakkaushehkuttelut loppuu siihen. Ja eikun uutta katiskaa veteen. Ja ollaan taas niin siunattua ja kiitollista.
Onko mies valmis uhraamaan hulppean elintason Tukholmassa, hyvin asuu puolisonsa kanssa, Kalasataman kaksioon ja harmauteen?
No mutta, kyllä varmaankin joku on jo lähettänyt kaikki tiedot Martinasta tälle miehelle. Ja varmaankin munaa itsensä siten että lähettää tälle naiselle jonka luulee olevan miehen tämänhetkinen vaimo.
Samassa osoitteessa elävät, parisuhde status heidän oma asia. Tietääkö naisriepu, että heidän asioita vatvotaan Suomessa, pian ehkä julkisuudessa. Voi Baha mitä teit.
Ei ikinä tule tämä irakilainen Suomeen Kalasataman ankeuteen.
Ruotsissa on elämä rikkaampaa, pommeja ja luoteja vilisee joka puolella. Kalasatama on siihen verrattuna liian turvallinen ja tylsä.
Eikö järkesi anna ymmärtää, lue ensin ja ota selvää asioista.On kyllä ollut aviossa 20v- ja nyt on sinkku jeppe.
Missä näin muka lukee??
Ei missään. Samassa osoitteessa asuu ladyn kanssa.
Ja v.2009 jäänyt kiinni rahaväärennöksistä. Taas syytteet raukesi, eli joko lahjontaa tai mafia. Olisiko hv-valmentajan nyt syytä juosta ihan eri suuntaan kuin tämä ukkeli?
Missään ei sanota että rahanväärennöksistä.
Kyllähän googlella löytyy tuokin juttu. Nyt "viisaat" etsimään.
Odotellaan nyt ja katsotaan vaikka olisi oppinut jotain tämä mies menneisyydestään. Eikö se toinen veli näistä ollut se pahin roisto?
Emme voi täällä tietää kuka näistä veljeksistä on se pahin roisto.
Olkoon Therman vaikka minkälainen piripää, niin ei ainakaan naurettava nöyristelijä ja nuoleskelija, kuten Maran ex aviomies.
Sevenin otsikko oli sen suuntainen, ettei myöhemmin
esiintyvää lausetta "ei tuomittu mistään", ei huomannut kukaan.