Sen arvokkaampi tuo bilekämppä ei ole.
Tarjoan Stefun asunnosta 20 000e
Anonyymi
2194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Jos ostat sen joudut maksamaan asumisen ilosta yli 1200 yhtiövastiketta 👍👍👍
Onpas iso yhtiövastike, perun tarjoukseni.
En maksais penniäkään :D Tulee kalliiksi tuollasessa tasakattoisessa mörskässä asuminen. Sijaintikin todella huono kerrostalojen takia.
Niin ja paljonkohan on lämmityskustannukset..
Niin seli seli niiiiin
???...!!!
Etkös tiedä, että lämmitys sisältyy vastikkeeseen. Lienet vähän yksinkertainen.
Sisältyy vastikkeeseen tai ei, maksettava on. Ei kyllä muut maksa mitään extra kuluja. Oletko itse maksanut koskaan mitään, eivät nämä asiat ole yksinkertaisia.
Ei kaikissa asunnoissa lämmitys sisälly vastikkeeseen. Meillä ainakin rivarissa on asuntokohtaiset sähkö- ja vesimittarit. Lämmitys on sähkölämmitys, eli talvella sähkölasku on enemmän ja kesällä taas vähemmän ja vedellä lotraamisesta maksetaan lotraamisen mukaan. Asuja itse maksaa lämmityksen ja veden kulutuksen mukaan.
Sinulle ei myy, valitettavasti.
Järkky hinta voi taivas, saahan sitä pyytää hullu se joka maksaa
Kerkesitkö kysymään?
Jos minua tarkoitit niin juu voipi olla nuinkin :D Mutta paljon on parempiakin vaihtoehtoja. Esittelyssä tuo näyttää kolholle eikä ole kodikas ollenkaan.
Enkä tosin edes tarvitse uutta kotia. Asun jo omakotitalossa maalla ihanassa hiljaisuudessa koirineni ja kissoineni ;)
Astu itse itseäsi (8 Vai eikö onnistu. Jos ei, niin mene lääkäriin. Se määrää sulle sellaiset tropit, että unohdat koko astumisen :D
Eikö vippifirmoilta enempää saanut lainaa?
Miten tää mies muuten selvii tästä,lainas vippifirmoilta tollaisia summia voi ei.Nainen missä olet joka pystyt miehen muuttumaan ja ryhdistäytymään kokonaan.Aito oikea rakkaus ja nainen joka ei käytä mitään päihteitä.On silloin vielä mahdollista selviytyä kuiville.
Liian raskas tehtävä ja pitkäaikainen. Miksi kenenkään pitäisi uhrata oma elämänsä?
Itse pitää ottaa oma elämä hallintaan, niin se muillakin menee, ei nyt kukaan toinen voi sitä tehdä hänen puolestaan,
Tukemassa on hyvä jos rakastama henkilö auttaa ja kannustaa raittuiteen.Ennen kaikkea on oltava oma tahto parantua tästä sairaudesta.
Tuo viesti oli kylläkin aloittajalle.
Sutasemalla rempattu huusholli. Keittiön kaapiston ovi repsottaa ja saunan seinät läikikkäät ja epätasaisesti sudittu. Kyllä luulis miljoonakämpän olevan joka kohdin tiptop. Huono sijainti kun kerrostalot ihan vieressä. Voi olla vaikea myydä tuota kohdetta tuohon hintaan. Yhtiövastikekkin tosiaan tuon 1200 e/kk.