Hämmästyttää suuresti, kuinka nopeasti kerta toisensa jälkeen, poistakaan ylläpito asialliset vastaukset tyhmiin aloituksiin, jotka ovat sellaisia antipersumaisia, eli valheellisia. Ovatko aloitukset kenties ylläpidon tekemiä, silloin olisi syytä ehkäpä mainita se, niin ei ketää ryhtyisi mokomia typeryyksiä sen kummemmin oikomaan, eivätkä siis suotta kohtalaisen pitkät kirjoitetut vastineet menisi kerta toisensa jälkeen hukkaan.
Sisäpiirin toimintaako nuo hölmöt aloitukset ?
5
57
Vastaukset
- Anonyymi
Eiköhän ne perussuomalaiset kuitenkin populisteina ole tunnetusti niitä valheiden levittäjiä, joten ylläpito poistaa kyseiset viestit ihan syystä.
- Anonyymi
Ylen vihervihavosut ne täällä terrorisoivat, sdp hallitus säestää.
- Anonyymi
Tää on salaliitto perusSuomalaisia vastaan, perusSuomalaiset ovat aina olleet kaikissa asioissa oikeassa, odotetaas vaan seuraavia vaaleja.
Mestari kyllä johtaa meidät vaalivoittoon, ja viherkommunistien joukot jäävät nuolemaan näppejään.- Anonyymi
Molemmatko ovat niitä poistajan vakiokommentteja. Eipä tuo juurikaan hämää, mutta osoittaa tyhmyytesi aika selvästi, myös osoittaa sinut syylliseksi palstalla sikailuun sisäpiiristä.
No, eihän tällaiselta palstalta ja sitä pyörittävältä firmalta nyt paljo odottaa voi, mutta liikaa kuitenkin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Molemmatko ovat niitä poistajan vakiokommentteja. Eipä tuo juurikaan hämää, mutta osoittaa tyhmyytesi aika selvästi, myös osoittaa sinut syylliseksi palstalla sikailuun sisäpiiristä.
No, eihän tällaiselta palstalta ja sitä pyörittävältä firmalta nyt paljo odottaa voi, mutta liikaa kuitenkin.Ei ihme että monet ovat jättäneet tämän palstan kun asiallisetkin viestit menevät poistoon, mutta vanha sanonta on, että sika itselleen siinä kiusaa tekee kun kaukalonsa kaataa.Jatka sinä Vanhan-komuakakka keskustelua itsesi kanssa hhhhee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881531
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1141420Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras681282- 301141
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne118982Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet46928- 19882
Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n65797Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks316783- 46733