palstan lukiat saa kaksion siis arvonnassa arvotaan kaksio palstan lukioille.fase ikaalinen saa kolmion.hieno juttu siis puska radiosta luin
kaksio arvonta palstalaisille
13
112
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka rakentaja on ? Olisi mukavaa jos kaksio annettasiin koko ryhmän käsiin. Olisi e sporttia ja läppäreitä joilla pääsisi suomi palstalle ja muualle. Laadittais yhessä juttuja ja pidettäs kivaa.
- Anonyymi
Läppäreissä pitää olla kunnon bookmarkit!!!!!11111
Anonyymi kirjoitti:
Läppäreissä pitää olla kunnon bookmarkit!!!!!11111
Minulle pitäisi ainakin luovuttaa oma kaksio käyttöön. Se olisi suomi24-toimistoni, jossa virka-aikoina kirjoittelisin palstoille viisauksia.
- Anonyymi
Ihan mahtava juttu-----mutta koska rakentaminen alkaa. Kyltti oli jo nurin, koska talo?
- Anonyymi
oleto perehtynyt arpom,islakiin
- Anonyymi
Eihän EU:ssakaan välitetä mitään mistään laeista
- Anonyymi
joko lupa arpajaisten järjestämiseen on tullut
- Anonyymi
Hyvä Tsägä ostajilla kun talo hanke meni mönkään.
Säästy moni nuori pari elin ikäseltä harmilta ku ei ostanu ongelma pesää.- Anonyymi
Homeeseenko vihjaat ?
- Anonyymi
Onkoos tää siittä ent poliisin vierestä mis oli kylttti kesällä
- Anonyymi
Njaa helppo luvata kunnei mitää tönöö tuu
- Anonyymi
vain huonot lähtee, parhaat jää!
- Anonyymi
Ketäs arpa suosi?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723063
- 552725
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322335- 792188
- 951996
- 571929
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301380Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?301351